2021 Metų Horoskopas - Avinui

2021-aisiais Visata ragins jus atidžiai įvertinti žmones, su kuriais kasdien praleidžiate daugybę laiko. Ar jie iš tiesų verti jūsų dėmesio? Ar būdami drauge galite jaustis savimi? Negailėkite žmonių, su kuriais jūsų niekas nebesieja ir nedvejodami nutraukite žalingus ryšius. Juk tuomet galėsite skirti visą energiją tiems, su kuriais iš tiesų jaučiatės geriausia savo versija.

Saturno ir Urano dermė dangaus skliaute (vasario 17, birželio 12 ir gruodžio 24 dienomis) lems, kad 2021-aisiais vis dažniau susimąstysite apie savo vietą po Saule. Trokšite įprasminti savo gyvenimą ir išsivaduoti iš buitiškos rutinos, tad imsite ieškoti būdų prisidėti prie visuomeninės gerovės, daugiau domėsitės ekologijos temomis bei humanitariniais klausimais. Tai ypač palankus metas savanoriškai veiklai. Labai tikėtina, jog šiemet užmegztos pažintys nuties jums tvirtus tiltus profesinių aukštumų link.

Gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai įkvėps jus mąstyti globaliai, veikti lokaliai. Lyg iš kišenės vieną po kitos trauksite šaunias iniciatyvas, kurių tikslas – padaryti pasaulį geresne vieta gyventi. Apskritai kalbant skirsite daug dėmesio įvairioms studijoms, knygoms, dokumentikai. Tai tikrų tikriausi tobulėjimo metai, praplėsiantys asmeninius horizontus pačiais neįtikėčiausiais būdais.

Lapkričio 19-osios Mėnulio užtemimo dėka jūsų dėmesio centre atsidurs finansinis stabilumas. Jeigu pastaruoju metu gyvenote ne pagal savo galimybes ir dažnai dirbote nesureikšmindami piniginio atlygio, tai metams baigiantis imsite labiau vertinti savo žinias bei įgūdžius. Natūralu, kad labiau pasitikėdami savimi galiausiai pelnysite autoritetų palankumą ir užsitikrinsite didesnes pajamas. Šaunu!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą