Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

2022 Metų Horoskopas - Avinui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Ugnies ženklas, kuriam talismanu priskiriamas rubinas

Avino tipo žmonės labai gyvybingi, trokšta iš gyvenimo pasiimti kiekvieną akimirką. Tai nepamainomi optimistai, tikintys šviesiu rytojumi. Jie pasitiki savimi, yra drąsus ir entuziastingi, tačiau neretai pernelyg pasitiki žmonėmis. Avinų širdyje tebegyvena vaikas, todėl pasaulis dažnai atrodo magiškas ir pilnas įdomybių.

Nesvarbu vyrai, ar moterys, bet po Avino ženklu gimę žmonės yra linkę „daryti“, o ne „kalbėti“. Jie elgiasi impulsyviai. Iš pradžių priima sprendimus, tik vėliau kelia klausimus ir analizuoja. Štai kodėl Avinų gyvenime netrūksta dramų. Jų nuotykių troškimas verčia gyventi ant skardžio atbrailos, todėl tikėtini ir nelaimingi atsitikimai.

Dažniausiai Avinų kalbos būna grįstos patirtimi, o ne teorija. Pavyzdžiui, kalbėdamas apie kokią užsienio šalį, Avinas greičiausiai jau joje yra buvęs, todėl jo žinios įgytos per asmeninius patyrimus, o ne perskaitytos kelionių vadove.

Avinai mėgsta būti nepriklausomi ir gyvenime siekia vis naujų iššūkių.