2019 Metų Horoskopas - Avinui

2019 metais turėsite pasauliui pranešti svarbią žinutę ir niekas nesugebės jūsų sulaikyti. Galbūt pagaliau nuspręsite parašyti ilgai planuotą knygą, sukurti „Youtube“ kanalą, pradėti vesti seminarus, treniruotes, įstoti į universitetą – daryti viską, apie ką ilgai svajojote. Jupiterio paskatinti ieškosite netradicinių būdų praplėsti akiratį, daugiau eksperimentuosite. Tikėtina, kad kartais savo perspektyvas vertinsite pernelyg optimistiškai ar naiviai, tačiau jeigu liksite ištikimi savo idealams ir leisitės vedini intuicijos, galiausiai atsidursite ten, kur labiausiai norite būti. Kitaip tariant, Visata jūsų rankon patikėjo stebuklingą ruporą, tad jeigu tikrai turite, ką pasakyti pasauliui, nebedvejokite!

Nuo sausio pradžios iki kovo 6 dienos turėsite išties puikių astrologinių sąjungininkių, padėsiančių nenukrypti nuo pasirinkto tikslo. Nepaisant to, kad vėliau dažnai jausitės lyg klampotumėte klaidžiu miško keliu, iš prigimties esate nepaprastai užsispyrę, tad su planetų pagalba galiausiai įveiksite visas kliūtis. Svarbiausia, gerai apgalvokite savo prioritetus ir nesiblaškykite tarp daugybės menkaverčių smulkmenų. Sutelkite dėmesį ir vienu metu užsiimkite tik vienu svarbiu projektu.

Jupiteriui beveik ištisus metus viešint Šaulio žvaigždyne bus gana lengva nepasiduoti negatyvioms mintims. Šios planetos įkvėpti mėgausitės gyvenimu net pačiais sudėtingiausiais momentais. Šiuo atveju, ypač reikšmingos dvi datos – vasario 22 ir lapkričio 24 d. Kaip bebūtų, planetos perspėja, jog sausio 13, liepos 16 ir rugsėjo 21 dienomis rizikuojate taip užsikrauti darbais, kad vėliau teks verstis per galvą, jeigu norėsite viską atlikti tinkamai. 

Apskritai kalbant, 2019 metai bus kupini lemtingų posūkių pačiose įvairiausiose gyvenimo sferose. Kad ir ką sumanytumėte ar kur nukeliautumėte, viskas bus susiję su tikrosios savo vietos po Saule paieškomis. Iš paskutiniųjų stengsitės surasti tikruosius savo namus ir juose įsikurti amžinai. Trokšite palikti pėdsaką istorijoje ir, nuostabiausia tai, kad turite visai realius šansus tai padaryti. Sėkmės!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą