2019 Metų Horoskopas - Vėžiui

2019-aisiais planetos skatins jus labiau susitelkti į savo pačių poreikius. Užteks rūpintis aplinkiniais, skirkite daugiau dėmesio sau! Pradedant liepos mėnesiu turėsite daugybę palankių progų tobulėti, augti dvasiškai bei emociškai. Sąmoningai permąstykite savo gyvenimą, pabandykite išgryninti būdus, kuriais pamaitinate sielą ir nuraminate kūną. Pamažu atsisakykite veiklos, dėl kurios jaučiatės nelaimingi, ieškokite būdų pagerinti gyvenimą. 

Nesivarginkite teisindamiesi aplinkiniams dėl savo poelgių – jie paprasčiausiai įpratę, kad prireikus visada galėdavo paprašyti jūsų pagalbos ir tą pačią sekundę ją gauti. Kovokite už savo įsitikinimus ir, jeigu norite kažką pasakyti pasauliui, drąsiai stokite prieš savo auditoriją. Ypač palankios dienos tai padaryti – liepos 19 – rugpjūčio 11 d., tačiau tikrojo komunikacijos proveržio laukite rudeniui prasidedant, nuo rugpjūčio 30 d. Daugybė įtakingų planetų lems, kad rugsėjį pasitiksite pasitikėdami savimi, bendraudami ir pristatydami savo sumanymus visuomenei lengvai atrasite tinkamiausius žodžius, priimdami sprendimus labiau vadovausitės logika bei pragmatiniu požiūriu nei jausmais ir nuojauta. 

Metams persiritus į antrąją pusę Visata paskatins jus pažvelgti į gyvenimą naujomis akimis. Tai ypač palankus metas atsikratyti žalingų įpročių, atsisakyti pasenusių nuostatų bei darbo metodų. Atvirai priimkite naujoves, drąsiai eksperimentuokite, ieškokite naujų pažinčių bei patirčių. Labai tikėtina, kad apie rugsėjo 21 dieną turėsite atremti išties netikėtą iššūkį, kuris paskatins iš naujo permąstyti savo talentus ir jais pasinaudoti.

Apskritai kalbant, 2019 metais turėsite išmokti pamilti save tokius, kokie esate. Nesivaikykite iliuzijų apie tai, kokie norėtumėte ar turėtumėte būti. Įvertinkite, ką turite ir ką galite nuveikti turimomis priemonėmis. Ženkite mažytį žingsnelį ilgoje kelionėje į laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą. Visata su jumis!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą