Mėnesio Horoskopas - Vėžiui

Meilės reikalai

Trys įtakingos planetos lems, kad birželį spinduliuosite ypatingu vidiniu žavesiu, kuris traukte trauks prie jūsų priešingos lyties atstovus. Vienas vertus, tai puiki galimybė užmegzti daug žadančią ilgalaikę pažintį, kita, šiomis dienomis būsite kur kas labiau suinteresuoti savo socialiniu ar profesiniu gyvenimu nei meilės reikalais. 

Jeigu jau sutikote tą vienintelį, būtinai su juo aptarkite savo šio mėnesio karjeros planus. Jau geriau mylimasis tegul žino, ko gali tikėtis keletą ateinančių savaičių. Nesibaiminkite likti nesuprasti. Mėnesio pradžioje jausite išskirtinį Merkurijaus palaikymą, tad nesunkiai rasite tinkamiausius žodžius įvardyti savo idėjas ir greičiausiai sulauksite besąlygiško palaikymo.

Deja, birželiui baigiantis jūsų ir mylimojo santykius temdys juodi debesys. Tikėtina, kad šiuo metu į dienos šviesą išlįs keletas ilgai saugotų paslapčių, kurių egzistavimo paneigti nebegalėsite. Imsite abejoti dėl savo ateities planų bei norų, tad priimdami lemtingus sprendimus, neskubėkite. Aiškesnis laikas dar ateis!

Karjeros perspektyvos

Birželį jus nuolat sups daugybė profesionalių, inovatyvių žmonių ir tai lems kur kas tiesesnius jūsų kelius į sėkmę. Jupiterio ir Marso dėka, reikalai klostysis ne visai taip, kaip suplanavote, todėl rizikuojate prarasti motyvaciją. Taigi neskubėdami pergalvokite savo strategiją, įvertinkite turimus resursus ir pasiruoškite pasistengti, kad svajonės galiausiai išsipildytų.

Astrologo patarimas – nepasiduokite aplinkinių įtakai, tačiau drauge venkite karštakošiškų pasisakymų. Stenkitės išlaikyti harmoningus santykius!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą