Mėnesio Horoskopas - Vėžiui

Meilės reikalai

Daugybė įtakingų planetų lems, kad spalį kur kas labiau susirūpinsite savo meilės perspektyvomis. Nesvarbu, esate vieniši ar jau įsipareigoję, dabar turėsite unikalių galimybių išspręsti ilgai kamavusias problemas ir galiausiai apsibrėžti ateities viziją. 

Puiku tai, kad rudeniui įsibėgėjus Visata apdovanos jus išskirtiniu žavesiu, spinduliuosite išmintimi bei neatremiama charizma, tad, jeigu dar nesutikote savo išrinktojo, greičiausiai ilgai laukti nebereikės. Tai žinodami, neapsiribokite vien tik bičiulių draugija. Perženkite savo komforto zonos ribas ir susipažinkite su naujais žmonėmis. Jūsų laukia nepaprasti nuotykiai bei aistros, kaip kad rodo filmuose!

Sukūrę šeimą Vėžiai mėgausis ramiu ir darniu šeimyniniu gyvenimu. Tai puikus metas dar kartą aptarti bendrus įsipareigojimus, susitvarkyti buitį.

Karjeros perspektyvos

Visata lems, kad spalį norėdami pasiekti numatytus tikslus turėsite kaip reikiant pasistengti, nuolat mokytis ir tobulėti.  Labai tikėtina, kad trokšdami profesinės sėkmės vėl grįšite į mokyklą ar universitetą, gilinsitės į teisėtvarką bei įvairias kultūrines sritis. Negana to, turėsite keletą progų išvykti į užsienį ir užmegzti tarptautinių kontaktų. Nedvejodami pasinaudokite jomis! 

Apskritai kalbant, jausite planetų palaikymą, tad spręsdami profesinius ar finansinius iššūkius neparvargsite ir nepatirsite nekontroliuojamos įtampos. Svarbiausia, pasitikėkite savimi ir nenuvertinkite turimų įgūdžių. Sėkmės!

Astrologo patarimas – atsakomybe bei apdovanojimais dalinkitės su kitais žmonėmis.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą