Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Paskutinį žiemos mėnesį planetos kaip reikiant stimuliuos jūsų erotizmą ir dešimteriopai stiprins seksualumą. Didžiausias iššūkis – kaip susitvarkyti su šia impulsyvumo banga. Jei pasileisite kartu su ja, tikrai patirsite išskirtinių akimirkų, tačiau šiek tiek rizikuojate. Jei bandysite save varžyti, elgtis atsargiai ir racionaliai, galite pasijusti pasimetę ir išvesti iš pusiausvyros. Išlieti susikaupusią energiją galite sportuodami, bet ar nesigailėsite?  Antroje mėnesio pusėje jūsų santykiai su mylimu žmogumi išgyvens aukso amžių.

Karjeros perspektyvos

Visata lems, kad vasaris bus kupinas potencialių progų sėkmei. Planetos padės jums užsitikrinti savo autoritetą bei skatins išbandyti naujas galimybes. Nenuostabu, kad baigiantis mėnesiui mėgausitės puikiais profesiniais pasieimais, kolegų pripažinimu bei išskirtiniu autoritetingų asmenų dėmesiu, atnešiančiu materialius turtus.

Planetos perspėja – su pinigais elkitės išmintingai ir garbingai. Spekuliacijos, perdėtas dosnumas, nereikalingi daiktai ir pagunda lengvai uždirbti jums gali stipriai atsirūgti.

Astrologo patarimas – rizikuokite apgalvotai.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą