Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Rugpjūtį Visata pripildys jūsų širdį optimistinio tikėjimo šviesia asmeninių santykių ateitimi. Šiomis dienomis turėsite puikių galimybių išspręsti įsisenėjusias problemas ir atsikratyti daugybę mėnesių kamavusios įtampos. Tai savotiška naujos meilės eros pradžia, tad drąsiai atverkite širdį mylimam žmogui ir nesidrovėdami išsakykite savo lūkesčius bei baimes. Galite neabejoti, toks atvirumas atsipirks su kaupu! 

Jupiterio ir Merkurijaus dėka rugpjūčio 20 – 23 dienomis turėsite išskitinai puikią galimybę užmegzti daug žadančią romantišką pažintį. Jeigu esate pasirengę rimtiems ilgalaikiams santykiams, greičiausiai tam neprieštaraus ir šis naujai sutiktas žmogus. Jeigu ne, tuomet pasimėgavę atostogų avantiūra taip ir neperžengsite lengvabūdiško flirto slenskčio.

Karjeros perspektyvos

Rugpjūtis bus ypač palankus komerciniams mainams bei profesinėms kelionėms. Visata apdovanos jus išskirtinėmis galimybėmis, susijusiomis su protine veikla, studijomis, leidyba bei kultūrų sinteze, tad labai tikėtina, jog siekdami profesinių tikslų, daugiau keliausite ir bendrausite su žmonėmis iš kitų valstybių. 

Tiesa, nederėtų pamiršti, kad dėl Merkurijaus kelionės dangaus skliautu antroje mėnesio pusėje susirasti darbą užsienyje taps kur kas sudėtingiau. Tai žinodami, svarbiausius sprendimus bei darbo pokalbius suplanuokite iki rugpjūčio 18 dienos. Jeigu svarstote išmokti ko nors naujo ir taip pakelti savo kvalifikaciją, geriausia tai daryti po rugpjūčio 12 dienos. 

Tvarkydami finansinius reikalus, apdairiai apgalvokite visas smulkmenas ir venkite abejotino legalumo operacijų.

Astrologo patarimas – neleiskite šeimos nariams kištis į jūsų meilės reikalus!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą