Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Meilės planeta Venera birželio 9-ąją pradeda savo viešnagę Dvynių žvaigždyne, o tai reiškia, kad šiomis dienomis būsite kur kas patrauklesni priešingos lyties atstovams, spinduliuosite išskirtiniu žavesiu, charizma bei intelektu. Į gyvenimą žvelgsite žaismingai ir lengvabūdiškai, tad dabar jūsų nedomins ilgalaikiai įsipareigojimai ar bendro gyvenimo planai. Trokšite linksmintis!

Jeigu jau suradote tą vienintelį, tikėtina, kad šį mėnesį būsite priversti spręsti įsisenėjusias santykių problemas. Dėl šios priežasties norėsis dažniau pasprukti iš namų, ilgiau užsisėdėti darbe ar sporto klube – pasąmoningai darysite viską, kad tik nereikėtų akis į akį susidurti su nemaloniais iššūkiais. Surimtėkite! Yra dalykų, kurių už jus niekas nepadarys.

Birželio 17-oji – lūžio diena. Tai metas, kada turėsite priimti lemtingą sprendimą. Taigi susikaupkite ir gerai apgalvokite visus savo argumentus.

Karjeros perspektyvos

Karjeros reikalai birželį klostysis gana stabiliai, be didesnių permainų. Visata kvies jus atidžiai išanalizuoti įvairias verslo perspektyvas, investicijų, kredito galimybes bei mokesčių sistemą. Daugiau dėmesio skirkite ir bendromis pastangomis su verslo partneriais ar šeimos nariais uždirbtiems pinigams. Atidžiai planuokite išlaidas ir venkite skubotų pirkinių.

Astrologo patarimas – venkite demonstruoti savo pranašumą, nesigirkite – taip tik įsigysite priešų ir prarasite pinigų.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą