Mėnesio Horoskopas - Dvyniams

Meilės reikalai

Rudeniui įpusėjus laukite nerimstančių diskusijų, netikėtų kelionių, įvykių ir staigmenų, kurios gali kartą ir visiems laikams pakoreguoti jūsų meilės reikalus. 

Pirmoje spalio pusėje didžiausia tikimybė užmegzti romantišką pažintį bus susijusi su protine veikla ir studijomis. Taigi, dalyvaukite seminaruose, paskaitose, lankykitės bibliotekoje ir bendraminčių susibūrimuose. Tačiau jau nuo spalio 16 dienos pradėsite jausti santykius harmonizuojančią Veneros įtaką, tad daugiau laiko praleisite su šeima ir namiškiais.

Karjeros perspektyvos

Dvyniams šį mėnesį padės pats dangus. Atrasite, kas jums labiausiai patinka, su kuria veiklos sritimi norėtumėte susieti savo gyvenimą. Jei  jau turite darbą, kuriuo esate patenkinti, dirbsite jį geriau nei bet kada, efektyviai ir efektingai naudositės savo talentais ir sugebėjimais, ypač gerai sutarsite su bendradarbiais. Jei nusprendėte kurti savo verslą, nedvejokite – dabar tai daryti ypač palanku. Neabejotinai gausite iš to pelno, tik ne iš karto.

Kalbant apie pinigus, šiuo momentu niekas iš esmės nesikeis. Būtų gerai pataupyti, atsisakant išlaidų prabangiems pasisėdėjimams restoranuose ar prabangos prekėms. Jei negalite visiškai to atsisakyti – bent jau sumažinkite išlaidas kiek įmanoma.

Astrologo patarimas – pasinaudokite galimybe ištaisyti nepalankias situacijas tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe. Neklausykite draugų, nuolat patarinėjančių atsipalaiduoti ar pašvęsti.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą