Meilės horoskopas - Dvyniams

Venera ir Jupiteris žada, kad 2019-ieji bus išties įsimintini. Keletą kartų per metus Visata kilstels jūsų aistras į neregėtas aukštumas, tad laukite intriguojančių pažinčių, flirto, aistringų romanų bei romantiškų avantiūrų. Reikšmingesnių įvykių šiuo klausimu tikėkitės sausio 22 ir lapkričio 24 dienomis.

Negana to, dažnai gyvensite lyg užsidėję rožinius akinius: realybė atrodys kur kas gražesnė nei yra iš tiesų! Dėl šios priežasties, pasistenkite kartas nuo karto kritiškai įvertinti savo meilės reikalus bei perspektyvas. Jeigu nesugebate patys to padaryti, pasidalinkite mintimis su artimu draugu ar šeimos nariu.

Rudenį išgyvensite gana dviprasmiškus jausmus. Viena vertus, trokšite laisvės, nuotykių bei adrenalino, kita, niekaip negalėsite atsiriboti nuo mylimo žmogaus poreikių ir buitinių reikalų. Gali būti, kad mylimasis norom nenorom užims piktojo namų diktatoriaus vaidmenį (bent jau jums taip atrodys), tačiau prieš švaistydamiesi kaltinimais, prisiminkite, jog užmiršti pareigų niekam nevalia. Būkite sąžiningi prieš save ir prieš mylimą žmogų!

Norite to ar ne, tačiau finansiniai reikalai neišvengiamai darys įtakos ir jūsų asmeniniam gyvenimui. Planetos perspėja, kad norėdami patenkinti savo asmeninius poreikius gana dažnai naudositės mylimo žmogaus pinigine parama. Pasistenkite labiau pasikliauti savo profesiniais gebėjimais ir nepiktnaudžiaukite lengvai gaunamais pinigais.

Jeigu pastaruoju metu kankinatės būdami su jums netinkamu žmogumi, liepos 16-osios Mėnulio užtemimas Ožiaragyje atvers akis ir padės priimti lemiamą sprendimą. Nepraleiskite progos išsilaisvinti ir pradėti visavertį laimingą gyvenimą!

Kinų horoskopas