Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Dvyniams

2022-uosius pradėsite analizuodami savo asmeninius santykius bei bandydami juos pagerinti: pradedant pasitikėjimo ir intymumo problemomis, seksualinio gyvenimo kokybe (ir kiekybe), baigiant bendrais finansais bei įtakos sritimis. Ir nors iš pradžių kelti šiuos klausimus gali būti baisu, tai taip pat labai įgalina. Pripažindami, kad santykiai išsivadėjo arba tiesiog, kad dėl jų reikia daugiau dirbti, galiausiai įgyvendinsite reikiamus pokyčius. Nuostabu tai, kad Venerai viešint Ožiaragyje (sausio 29 – kovo 5 dienomis), jos jungtys su Marsu ir Plutonu padės pakeisti meilės gyvenimą taip, kaip tik norite.

Pagarba ir meilė sau 2022-aisiais bus svarbios kaip niekada. Puoselėkite šias vertybes ir nė nepajusite, kaip vasaros pradžioje aplink jus ims suktis daugybė žmonių, bandančių užkariauti jūsų širdį. Kaip bebūtų, šiuo laikotarpiu romantiški nuotykiai jūsų nedomins, tad daugų daugiausiai šie žmonės taps jums smagia pramoga, be jokių ambicijų į ilgalaikius santykius.

Rugpjūčio 25 – spalio 29 dienomis Merkurijus Svarstyklėse apipils jus tokiais romantiškais pasiūlymais, kuriems nebegalėsite atsispirti. Labai tikėtina, jog šiuo laikotarpiu jūsų telefonas kais nuo koketiškų žinučių bei valandų valandas besitęsiančių jaudinančių pokalbių.

Lapkritį ir gruodį Venera, Merkurijus ir Saulė gali apsunkinti jūsų santykius su mylimu žmogumi. Kaip bebūtų, jeigu neužsisklęsite savyje ir būsite pasirengę atviram dialogui, tai gali tapti vienu reikšmingiausių mylimojo ir savęs paties pažinimo laikotarpių. Sėkmės!

Kinų horoskopas