Meilės horoskopas - Vandeniui

Keleto pastarųjų metų pamokos meilės srityje lems, kad 2019-aisiais jūsų požiūris į santykius bei romantiką pasikeis iš esmės. Visata perspėja, kad dar iki liepos vidurio užbaigsite vieną intensyvių išgyvenimų laikotarpį ir tuomet, apsivalę širdį bei protą, žengsite į naują, džiaugsmingų atradimų bei aistros kupiną laikotarpį.

Visą vasarą Merkurijaus kelionė dangaus skliautu vis primins, kad meilė – nėra toks jau statiškas daiktavardis, kaip galėtų pasirodyti. Visi norime girdėti sakant „aš tave myliu“, tačiau darbai liepos ir rugpjūčio mėnesiais bus tūkstantį kartų iškalbingesni bei paveikesni bei žodžiai. Prisiminkite tai kasdien ir patys nustebsite, kaip prasidedant rudeniui jūsų ir mylimojo santykiai atsiskleis naujomis spalvomis.

Venera, Jupiteris ir Neptūnas neleis jums sušalti metams persiritus į antrąją pusę. Šios planetos kurstys aistras, įkvėps daugiau pasitikėjimo savimi, kvies susipažinti su įdomiais žmonėmis, flirtuoti bei ieškoti romantiškų nuotykių. Net jeigu esate iš tų, kurie nemėgsta triukšmingų vakarėlių, šiemet daugiau vakarų praleisite su bičiuliais mieste nei namie žiūrėdami filmus.

Apskritai kalbant, 2019 metais planetos jums primins, kad santykiai – tai nesibaigiantis darbas ir jeigu šis darbas jus vargina, vadinasi, kažką darote ne taip!

Kinų horoskopas