Meilės horoskopas - Vandeniui

Planetų padedami 2021-aisiais meilės srityje jausitės tikri pasaulio užkariautojai. Šiuo laikotarpiu spinduliuosite išskirtine charizma, besąlygiškai pasitikėsite savimi, taigi nenuostabu, kad aplink jus nuolat suksis susižavėjusių pasekėjų minios. Nepraleisktie progos padaryti neužmirštamą įspūdį tam vieninteliam! Jeigu esate vieniši, galite neabejoti, jog šiemet pagaliau jums pavyks sučiupti Amūro strėlę. Jūsų širdis jau užimta? Tuomet greičiausiai nuspręsite įprasminti savo santykius kokiu nors rimtu įsipareigojimu: bendru būstu, sužadėtuvėmis ar vedybomis.

Rinkdamiesi būsimą partnerį kartelę iškelsite labai aukštai. Kaip bebūtų, Visata jums palanki, tad nesileiskite į kompromisus ir nesitenkinkite vidutinybe. Šiuo atžvilgiu ypač sėkmingas bus gegužės 13 – liepos 28-osios laikotarpis.

Jeigu esate įsipareigoję, nuo lapkričio 19 dienos laukite staigmenų. Galbūt sužinosite apie neplanuotą nėštumą, o gal išsiaiškinsite apie partnerio neištikimybę. Kad ir kokia šokiruojanti iš pradžių atrodytų informacija, nenusigąskite – viskas tik į gera.

Kinų horoskopas