Meilės horoskopas - Žuvims

2019-aisiais Visata skatins jus išlįsti iš įprastų komforto zonos ribų, užmiršti įgimtą drovumą ir atverti širdį naujoms patirtims. Jausitės kur kas drąsiau kovodami dėl to, ko trokštate, ir mažiau jaudinsitės dėl aplinkinių nuomonės. Gyvenimas per trumpas, kad varžytumėte save susigalvotomis taisyklėmis ir kompleksais! Šią nuostatą labiausiai pajusite vasarą, kuomet jūsų meilės reikalus imsis globoti karingasis Marsas ir astrologinis naujienų simbolis Merkurijus.

Labai tikėtina, kad liepos 19 – rugpjūčio 11 dienomis gausite aukso vertės antrą šansą padaryti įspūdį trokštamam vaikinui ar merginai, sutvirtinti santykius sužadėtuvėmis ar priimti sprendimus dėl ilgalaikių bendro gyvenimo planų. Kaip bebūtų, žinokite, kad reikalai klostysis ne būtinai sklandžiai. Šiomis dienomis būsite ypač jautrūs, tad išgirdę nuomonę, kuriai nepritariate, nedramatizuokite ir, juo labiau, nepykite. Luktelėkite, kol emocijos nurims ir pabandykite viską ramiai išsiaiškinti. Gerumu pasieksite kur kas daugiau nei barniais!

Mėnulio jaunatis Mergelės žvaigždyne primins, kaip svarbu mylėti žmogų už tai, koks jis yra, ir nekelti jam nerealių reikalavimų. Mokykitės atrasti mažas kasdienes smulkmenas, už kurias galėtumėte pagirti mylimą žmogų, ir gerai pagalvokite, kokiais žodžiais ar balso tonu išsakote kritiką. Tegul nuoširdus palankumas atsispindi kasdieniame bendravime!

Apskritai kalbant, kad ir kaip norėtumėte parterio palaikymo bei pagalbos, atminkite, jog šeimyninėmis pareigomis turite dalintis tolygiai. Juk nenorite, kad mylimasis užmirštų savo poreikius visą dėmesį ir laiką sutelkdamas į jūsiškių tenkinimą?

Kinų horoskopas