Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Žuvims

2022 metais turite nemenkų šansų pasižymėti meilėje, net jei esate beviltiški romantikai. Be abejo, tai nereiškia, kad viską galite patikėti savieigai. Jau metų pradžioje prisiminkite visus sėkmingus ir nesėkmingus bandymus ir atsirinkite, kas tam tikrose situacijose veikia, o kas ne.

Sausio pabaigoje, Venerai įžengus į Ožiaragio žvaigždyną, jos jungtys su Marsu ir Plutonu įgalins jus atlikti visus pokyčius, kokius tik sumanysite, jei tik jūsų lūkesčiai neprasilenkia su realybe. Venerai įžengus į jūsų ženklą balandžio 5 d., tapsite ypač jautrūs kitų žmonių energetikai ir tokiu būdu savo partnerio elgsenoje pastebėsite daug neverbalinių užuominų. Jas galite interpretuoti kaip tik norite, bet susimildami, verčiau daugiau kalbėkitės, nepalikdami vaizduotei daugiau vietos, negu ši nusipelno.

Šiaip ar taip, vaizduotė jūsų gyvenime visada bus labai svarbi. Nuo liepos vidurio, Venerai keliaujant Vėžio žvaigždynu, turėsite galimybę įgyvendinti kai kurias ilgai puoselėtas svajones. Mėgaukitės šiais malonumais su savo antrąja puse, bet kol kas per daug neįsisvajokite, kokia bus jūsų bendra ateitis. Verčiau skirkite laiko diskusijoms, kurių metu apibrėšite savo santykius.

Rudens pradžioje, Merkurijui pasislinkus į Mergelės žvaigždyną, ypač paaštrės praktiniai jūsų bendrystės klausimai. Gal tai nelabai romantiška, tačiau gyvybiškai svarbu – ne mažiau nei jūsų emociniai ir dvasiniai ryšiai.

Kinų horoskopas