Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Avinui

„Paleisk, jeigu myli – sugrįš“ – štai taip būtų galima vienu sakiniu apibendrinti tai, kas jūsų laukia meilės srityje 2022 metais. Jei esate giliai savyje palaidoję juodžiausias baimes, dabar jos gali iškilti į paviršių ir pasireikšti pavydžiu, persekiojančiu elgesiu, kuris tikrai nepadės jūsų santykiams su gyvenimo partneriu. Kaip bebūtų, jeigu sugebėsite pažaboti savo poreikį viską kontroliuoti, tapsite kur kas patrauklesni jus supantiems žmonėms.

Situacija gali dar labiau paaštrėti gegužę, kai Venera Avino ženkle pavers jus ypač geidžiamais, tačiau taip pat paaštrins jus kamuojančius konfliktus. Mėnesiui įpusėjus, įtampa pasieks apogėjų, bet šį kartą ji palies ne dabartinius santykius, o kažką iš praeities. Nekrapštinėkite senų žaizdų ir jums nieko blogo nenutiks! Atvirkščiai: šiais metais turite galimybę sulaužyti ydingą savigraužos ratą ir pakilti – ne tik kalbant apie jūsų romantiškus santykius, bet taip pat apie santykį su pačiais savimi.

Jei mylėsite save, jus mylės ir kiti. Maždaug nuo liepos vidurio iki rugsėjo būsite ypač ekspresyvūs, tikrai nepritrūksite nei žodžių, nei kitų išraiškos priemonių norėdami parodyti savo mylimiesiems, ką jaučiate. Kaip ir visur, visko reikia su saiku, tad nepersistenkite ir dažniau įsiklausykite, ko trokšta jūsų partneris.

Kinų horoskopas