Meilės horoskopas - Avinui

Saturno ir Jupiterio dėka 2021-aisiais didžiausias jūsų dėmesys teks profesiniams užmojams, tad meilės reikalai nugrims į antrąjį planą. Kaip bebūtų, jeigu meilės paieškos – karščiausių jūsų svajonių sąraše, tuomet viskas įmanoma. Planetų padedami dabar kuo aiškiausiai matysite savo tobulo partnerio paveikslą, tad jį sutikę puikiai žinosite, ką turite sakyti ir kaip dera elgtis.

Šiuo atžvilgiu ypač reikšmingi bus gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai. Jie skatins atsikratyti pasenusių įsitikinimų bei padės užsigydyti sielos žaizdas. Kalbant apie nelaimingą meilę, tai gegužės 13 – liepos 28 dienos laikotarpis įkvėps nemažai optimizmo bei paskatins tikėti, jog tas vienintelis kažkur tikrai egzistuoja. Tereikia neprarasti vilties ir išlaukti.

Metams persiritus į antrąją pusę, turėsite daugiau galimybių išplėsti savo socialinį ratą, taigi ir pagerinti šansus susipažinti su potencialiu širdies užkariautoju. Įdomu tai, kad dabar jūsų dėmesį trauks šprastai ne visai jūsų skonio asmenybės. Trokšite egzotikos ir tai kažkaip atsispindės jūsų meilės reikaluose.

Kinų horoskopas