Meilės horoskopas - Avinui

Namai ir šeima 2019-aisiais bus svarbūs, tačiau ne prioritetinė jūsų gyvenimo sritis. Labai tikėtina, kad apie vasaros vidurį privalėsite prisiimti atsakomybę už svarbų sprendimą, kuris lems jūsų šeimos gerovę visą likusį pusmetį. Aplinkybės jus nuolat skatins tobulėti, ieškoti būdų, kaip tapti geresniu sutuoktiniu ar tėvu. Visos teigiamos permainos išlaisvins jus iš rutinos gniaužtų, suteiks pilnatvės ir harmonijos pojūtį, tad pagaliau jausitės laisvi, mylimi ir su malonumu įsipareigoję kitiems žmonėms.

Apskritai kalbant, taip norėsite darnių ir prasmingų santykių, kad užuot laukę kažkieno kito lemtingo žingsnio, perimsite iniciatyvą į savo rankas. Spinduliuosite ypatingą energiją, kuri traukte trauks prie jūsų potencialius širdies draugus, skatins mylimą žmogų skirti jums daugiau malonaus dėmesio bei labiau įsiklausyti į jūsų poreikius.

Merkurijui viešint Liūto žvaigždyne šią vasarą nesikuklinkite ir mėgaukitės aplinkinių dėmesiu. Išlaisvinkite savo romantinius bei seksualinius poreikius, drąsiai flirtuokite, ieškokite nuotykių. Žvelkite į gyvenimą žaismingai, be įtampos, daug juokitės ir tiesiog smagiai leiskite laiką. Jeigu jums pasitaikys galimybė praleisti šaunų atostogų vakarą be įsipareigojimų, taip ir padarykite! Jokių moralinių kančių – atsiduokite malonumams!

Reikalai gerokai surimtės rudenį, kuomet Merkurijus, Venera, Saturnas ir Plutonas pakreips jūsų žvilgsnį karjeros pusėn. Šiuo laikotarpiu, kad ir kaip norėtumėte skirti daugiau dėmesio meilės reikalams, turėsite svarbių darbinių įsipareigojimų, kurių negalėsite atidėlioti. Pasistenkite apie tai pasikalbėti su mylimu žmogumi ir būkite kantrūs – gana įtemtas ir kupinas nesusipratimų laikotarpis netruks praeiti.

Jeigu prasidedant 2019-iesiems užmegsite naują romantišką pažintį, tikėtina, kad jau rudenį turėsite apsispręsti dėl tolesnio šių santykių likimo. Skirtis ar žengti į kitą žingsnelį šeimyninio gyvenimo link? Šis klausimas neduos jums ramybės visą rugsėjį, tačiau jeigu sukaupsite visą drąsą atvirai pasikalbėti su mylimu žmogumi ir aptarti visus tabu, greitai išsklaidysite abejones. Neskubėkite ir įsiklausykite, ką jums kužda širdis. Priimant sprendimą, intuicija jūsų nepaves!

Kinų horoskopas