Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Svarstyklėms

Meilės nepaskubinsite, tačiau jei elgsitės teisingai, viskas, ko trokštate, įvyks savo laiku. Į meilės reikalus žvelgiate rimtai – jums jau pabodo lengvi žaidimai ir norite perimti iniciatyvą į savo tvirtas rankas. Kovo pradžioje Marsas ir Venera susitiks Vandenio ženkle, todėl jūsų ir potencialaus partnerio intencijos sutaps. Vis dėlto Veneros ir Marso jungtys su Saturnu (atitinkamai kovo 28 d. ir balandžio 4d.) gali tapti rimtu išbandymu jūsų ryšiui. Išlikite ramūs ir suteikite kitam žmogui pakankamai erdvės ir laiko. Pažanga kartai ateina siaubingai lėtai ir jokios pastangos forsuoti įvykius nepadeda. Tempai paspartės kovui persiritus į antrąją pusę, kai Venera ir Marsas suartės su Uranu. Pastarasis neleis jums iki galo atskleisti savo troškimų, tačiau Jaučio žvaigždyne laukia Saulės ir Mėnulio užtemimai (atitinkamai balandžio 30 d. ir lapkričio 8 d.), kurie jus įgalins laisviau kalbėti jautriomis temomis, tokiomis kaip pinigai, valdžia ar seksas.

Jupiteris Avino ženkle gegužės mėnesį suteiks jums drąsos, todėl siekdami savo išsvajotų santykių su žmonėmis vis dažniau išmintingai rizikuosite: dažniau žengsite pirmąjį žingsnį, rodysite teigiamą pavyzdį partneriui.

Atminkite, kad svarbiausias yra santykis su pačiu savimi. Veneros kelionė per Svarstyklių ženklą (rugsėjo 29 – spalio 23 dienomis) padės atgaivinti šią „pirmąją meilę“.

Kinų horoskopas