Meilės horoskopas - Svarstyklėms

Iš prigimties esate kantrūs ir susikaupę, tačiau prasidedant 2019 metams jūsų kantrybės taurė ims pamažu pildytis. Dažnai atrodys, kad artimieji visiškai nesuka galvos dėl to, kaip jų poelgiai ar žodžiai paliečia jūsų širdį. Aišku viena, iki vasario 12 dienos ši situacija turi kažkaip išsispręsti. Sukaupkite drąsą ir aiškiai išsakykite savo poziciją. Labai svarbu, kad nelaikytumėte emocijų savyje šventos ramybės vardan. Turite teisę jaustis laimingi, tad pasinaudokite ja!

Galvodami apie santykius, užmirškite pasakų frazę „ilgai ir laimingai“. Galbūt užtektų tiesiog „laimingai“? Bent trumpam nustokite ieškoti gilaus, intymaus, amžino ryšio ir paprasčiausiai mėgaukitės romantika bei aistringomis avantiūromis. Nesvarbu, esate vieniši ar jau atradote tą vienintelį, nereikalaukite iš parnerio, kad jis prisiektų su jumis nesiskirti iki gyvenimo pabaigos. Duokite vienas kitam daugiau laisvės – gali būti, kad tai vienintelis būdas sukurti ar išsaugoti prasmingus darnius santykius!

Kovo 6 dieną Uranas pradeda savo septynerius metus truksiančią viešnagę Jaučio žvaigždyne, skatindamas iš naujo apmąstyti savo prioritetus. Labai ilgai seksas buvo vienas pagrindinių jūsų ir mylimojo artumo simbolių, tačiau šiemet imsite reikalauti intymesnio dvasinio ryšio, tad lovos reikalai nugrims į antrąjį planą. Jeigu jūs ir partneris turite daug bendrų interesų bei veiklos už miegamojo ribų, galite būti ramūs, ilgalaikėje perspektyvoje šie santykiai bus džiugūs ir vaisingi.

Apskritai kalbant, kad ir kaip klostytųsi jūsų meilės reikalai 2019-aisiais, šiukštu nepriimkite santykių su mylimu žmogumi kaip savaime suprantamo savaeigio dalyko. Priešingu atveju, Visata privers jus gana nemaloniai nubusti iš įsivaizduojamo laimės burbulo balandžio arba gegužės mėnesiais. Rudenį galite pakliūti į pavydo pinkles, tačiau jeigu nebijosite apie tai pripažinti mylimam žmogui ir neskubėsite daryti prielaidų, galiausiai gyvenimas stos į savas vėžias.

Kinų horoskopas