Meilės horoskopas - Svarstyklėms

2021-ieji – permainų metai. Jeigu iki šiol jums nesisekė meilėje ir jau buvote beprarandą viltį, jog kažkada ir jūs atrasite savo antrąją sielos pusę, nurimkite ir atsipalaiduokite – išmintingieji Jupiteris ir Saturnas siunčia jums papildomą dozę pasitikėjimo savimi bei aibę unikalių galimybių susipažinti su jaudinančiais žmonėmis.

Saturno dėka šiais metais kur kas atidžiau rinksitės, kam skiriate savo laiką ir energiją. Taigi jūsų visai nebedomins lengvabūdiškas flirtas. Kartu su potencialiu širdies užkariautoju trokšite leistis į intelektualias diskusijas bei patirti sielą džiuginančių atradimų. Negana to, Urano viešnagė Jautyje lems, jog 2021-aisiais išdrįsite parodyti pasauliui paprastai slepiamą savo asmenybės pusę. Jausitės drąsūs, kupini pasitikėjimo, tad ieškosite partnerio, su kuriuo galėtumėte būti visiškai savimi.

Jeigu jaučiate, kad jūsų ir mylimojo puoselėjama partnerystė daugiau nebedžiugina, nesibaiminkite lemtingų visa keičiančių sprendimų. Juk labai dažnai keletas skausmingų akimirkų aiškinantis santykius gelbsti nuo ilgalaikės kančios ateityje!

Kinų horoskopas