Mėnesio Horoskopas - Svarstyklėms

Meilės reikalai

Balandį aplinkybės klostysis palankiai, tad galėsite praleisti pakankamai laiko su mylimu žmogumi, puoselėti santykius ir džiaugtis jų teikiamais privalumais. Negana to, tai ypač palankus metas užmegzti naują romantišką pažintį, kuri, tikėtina, ilgainiui išaugs į šį tą gražaus ir stabilaus. Apskritai kalbent, visą mėnesį jausite gyvenimo pilnatvę, kasdienybėje netrūks smagių nutikimų bei nuotykių, tačiau jau antroje mėnesio pusėje situacija šiek tiek pasikeis: jūsų ausis pasieks nemalonios apkalbos.

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį Visata jums žada įdomių profesinių galimybių, susijusių su svetimomis šalimis bei kultūromis. Taigi, jeigu jau seniai svajojate apie darbą užsienyje, pradėkite krautis lagaminą – kelionė pasiekiama ranka. 

Jeigu esate verslininkai, labai tikėtina, kad balandžio 5 dieną Mėnulis apdovanos jus galimybe užmegzti ilgalaikę partnerystę. Potencialių sąjungininkų ieškokite tarp savo bičiulių ar net šeimos narių! Jeigu dirbate iš namų, labai tikėtina, kad antroje mėnesio pusėje turėsite imtis būtinų patobulinimų buityje norėdami išlikti produktyvūs visą darbo savaitę. Neatidėliokite to, kas neišvengiama!

Astrologo patarimas – atsakingai pasiruoškite jūsų laukiantiems išbandymams: egzaminams, medicinos tyrimams ir pan.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą