Mėnesio Horoskopas - Svarstyklėms

Meilės reikalai

Rugpjūtį planetos skatins jus siekti daugiau intymumo asmeniniuose santykiuose, tad stegsitės išnaudoti visas jaukias akimirkas pabūti tik dviese su mylimu žmogumi. Mėgausitės galėdami praleisti laisvą valandėlę namuose, sau įprastoje aplinkoje su mylimiausiais žmonėmis. Tikėtina, kad nuspręsite atsinaujinti ar persitvarkyti būstą, tad šie malonūs kūrybiški rūpesčiai jus ir mylimąjį dar labiau suartins.

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį Mėnulio jaunatis sustiprins jūsų socialinius gabumus, tad atsivers nemažai naujų galimybių, nes išdrįsite daryti tai, ko anksčiau paprasčiausiai nebandėte. Norėdami išsikirti iš kitų, imkitės grupinių projektų, bendradarbiaukite su didelėmis tarptautinėms kompanijomis arba pamėginkite jose įsidarbinti. Taip pat šis laikotarpis parankus elektroniniam bet kokios srities verslui, pavyzdžiui, prekybai internetu. 

Daugelis po Svartyklių ženklu gimusių žmonių rugpjūčio mėnesį atras savo tikrąjį pašaukimą, juos lydės emocinis ir dvasinis pasitenkinimas darbu. Mėnesio viduryje prasidėsianti Mėnulio pilnatis greičiausiai sutaps su nauju profesiniu sprendimu arba momentu, kai sutiksite žmones, kurie padės jums padės kuriant geresnį gyvenimą. 

Pinigų šį mėnesį netrūks, bet didelio jų pertekliaus taip pat nenumatoma. Po rugpjūčio 12 d. gali pasitaikyti nenumatytų išlaidų. Nesiimkite finansinių spekuliacijų, venkite paskolų.

Astrologo patarimas – elkitės apdairiai, mat į jūsų gyvenimą mėgins sugrįžti sena meilė.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą