Mėnesio Horoskopas - Svarstyklėms

Meilės reikalai

Šį mėnesį jūsų asmeniniai meilės reikalai gali tapti pagrindine ginčų šeimoje ar net profesiniame kolektyve priežastimi. Tai visiškai nepavydėtina situacija, juolab, kad antroje birželio pusėje planetos perspėja apie padidėjusią nesusipratimų bei konfliktų tikimybę. Galbūt jūsų mylimas žmogus niekaip neatras bendros kalbos su jūsų tėvais, o gal tėvai niekaip nelaimins jūsų sprendimo ištekėti ar vesti? Kaip bebūtų, nesijaudinkite, nes nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Drauge įveikę aibę nesklandumų tapsite kur kas artimesni. Juk išbandymai patikrina santykius!

Jeigu vis dar ieškote to vienintelio, būkite kantrūs – birželis  tam ne pats palankiausias metas. Pirmąją mėnesio savaitę Mėnulio padedami dar turėsite vieną kitą progą susipažinti su įdomiais žmonėmis, tačiau tai priklausys tik nuo to, kiek drąsiai norėsite rizikuoti ir išbandyti sau neįprastas veiklas. Jeigu vis dėlto užmegsite daug žadančią pažintį, greičiausiai ji augs ir vystysis labai pamažu, suteikdama jūsų asmeniniam gyvenimui vis kitokių atspalvių. 

Karjeros perspektyvos

Birželį jūsų profesinis gyvenimas bus gana nepastovus. Daugybė įtakingų planetų skatins jus imtis iniciatyvos, įkvėps naujų idėjų, ryžto, padės susipažinti su įdomiais žmonėmis ir savo srities profesionalais. Visata mes jums daugybę intelektinių iššūkių ir privers į profesinius reikalus pažvelgti kūrybiškiau bei inovatyviau. 

Dabar neieškodami žodžio kišenėje sugebėsite sklandžiai pristatyti savo planus net ir labai įtakingiems, autoritetingiems žmonėms. Būsite neįveikiami įtikinėtojai, sugebantys išreklamuoti pačias beprotiškiausias idėjas ir darbo metodus.

Finansiniu atžvilgiu jausitės gana stabiliai. Svarbu, neužmirškite planuoti išlaidų ir nepasiduokite spontaniškoms pagundoms.

Astrologo patarimas – venkite profesinių konfliktų, nes jie gali padaryti negrįžtamos įtakos jūsų reputacijai.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą