Mėnesio Horoskopas - Svarstyklėms

Meilės reikalai

Spalį daugybė įtakingų planetų susivienys skatindamos jus užmiršti įgimtą drovumą, pakurstys romantinį entuziazmą, įkvėps drąsos eksperimentuoti seksualinėje srityje ir apskritai drąsins daryti pačius berotiškiausius dalykus meilės vardan! 

Iki mėnesio vidurio būsite ypač susikaupę, atidžiai seksite savo ir partnerio poreikius, stengsitės ieškoti kompromisų ir kitaip pagerinti asmeninius santykius. Antroje mėnesio pusėje meilės reikaluose rasis daugiau gyvybės, žaismingumo, tačiau kartu padidės ne tokių stabilių, dviprasmiškų situacijų rizika. Apskritai kalbant, tokiomis aplinkybėmis meilė gali užvaldyti jūsų širdį bet kur ir bet kada!

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį trokšite visiems įrodyti, ko esate verti. Daugelis po Svarstyklių ženklu gimusiųjų klaidingai mano, kad jų asmeninė vertė yra daugmaž lygi materialinei, tai yra skiria pernelyg daug dėmesio išorės aksesuarams: kostiumams, kompiuteriams ar automobiliams. Susilaikykite nuo išlaidų panašiems dalykams. Verčiau stenkitės apmokėti jau turimus mokesčius, sąskaitas ir paskolas.  

Gera žinia ta, kad mėnesiui einant į pabaigą, išgryninsite naujus metodus, kaip būtų galima gauti papildomų pajamų. Gal net susirasite kitą arba papildomą darbą. Taip pat aiškiai suprasite, ko iš turimų gėrybių jums iš tiesų reikia, o ko galima atsisakyti: parduoti, iškeisti, paskolinti ir panašiai.

Astrologo patarimas – kiek išgalėdami siekite pripažinimo darbe. Nuolat taikykite ir demonstruokite savo sugebėjimus ir žinias – tai suveiks kur kas efektyviau nei nauji išvaizdos aksesuarai. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą