Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Svarstyklėms

Darbe tampa vis sunkiau kvėpuoti? Dėkokite Jupiteriui, kurio tranzitai Žuvų ženkle šiais metais kėsinsis padidinti visus įmanomus krūvius: darbo valandų, bendradarbių ir darbuotojų, už kuriuos būsite atsakingi, kiekį. Kita vertus, Jupiteris tuo pačiu didins jūsų pasitenkinimą darbu. Entuziazmo genami netgi pradėsite ieškoti naujų profesinio tobulėjimo galimybių: įvaldysite naujas technologijas, įgysite naujų vertingų įgūdžių.

Apie balandžio vidurį jums netgi ims atrodyti, kad pagaliau radote savo svajonių darbą. Tik būkite atsargūs, kad nepervargtumėte. Labai svarbu nusistatyti aiškias ribas, kada dirbate, o kada poilsiaujate, ypač jei dirbate iš namų. Net jei kasdien vykstate į savo darbovietę, darbas gali tapti antraisiais namais, o kolegos ir klientai tarsi šeima.

Vis dėlto kai kuriuos dalykus verčiau palikite darbovietėje: nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pradžios planetų judėjimas Vėžio ženkle jums pateiks ne vieną sudėtingą situaciją, kurios skatins atsakingiau derinti darbą ir asmeninį gyvenimą. Ten, kur verslas, verčiau nebūtų nieko asmeniško! Kita vertus, savo asmenines vertybes galite – ir privalote – pritaikyti versle. Mėnulio ir Saulės užtemimai Skorpiono ženkle (atitinkamai gegužės 15 d. ir spalio 25 d.) padės atsikratyti senų įsitikinimų ir baimių, susijusių su pinigais. Tai atlaisvins pinigų srautus, kurie iki šiol strigdavo.

Kinų horoskopas