Karjeros horoskopas - Svarstyklėms

2019-aisiais trokšite dirbti ne dėl pinigų, bet dėl idėjos bei malonumo. Žinoma, jeigu pavyks suderinti dvasinius bei materialinius siekius, tai tik dar geriau!

Vasario 10 – balandžio 16 dienomis Merkurijui viešint Žuvų žvaigždyne susiklosčiusi situacija darbe skatins jus leistis į dvasinę kelionę ir pergalvoti tolesnius planus. Negana to, net tris kartus per metus (sausio 13, liepos 16 ir rugsėjo 21 dienomis) Neptūnas ne pačiais maloniausiais būdais privers jus susimąstyti, kad gyvenate toli gražu ne tokį gyvenimą, apie kokį svajojate – realybė ir idealus darbas turės daugiau skirtumų nei panašumų.

Kad ir ko griebtumėtės, vis rasite, kas jums naujoje veikloje nepatinka. Turėkite tai omenyje, jeigu nuspręsite pakeisti darbą. Nemeskite senojo, kol neatrasite kažko, kas jums tikrai prie širdies! Jeigu vis dėlto nuspręsite pakeisti darbą, geriausia pirmuosius žingsnius naujoje srityje žengti liepą. Iki tol visada jausitės lyg keliautumėte vieną žingsnį į priekį, du – atgal.

Liepos mėnesį turėsite daugybę galimybių padaryti teigiamą įspūdį autoritetingiems žmonėms ir taip sustiprinti savo profesinį autoritetą. Nebijokite iššūkių ir drąsiai dalinkitės atsakomybe. 19 – 31 dienomis Merkurijus Vėžio žvaigždyne paskatins jus pergalvoti savo ligšiolius pasiekimus bei nusistatyti ateities viziją. Svarbiausia, nebūkite sau pernelyg griežti. Stengiatės kaip tik galite, tad anksčiau ar vėliau už tai tikrai būsite apdovanoti.

Apskritai kalbant, 2019-ieji bus savirealizacijos paieškų metai. Darykite viską, kad jiems baigiantis galėtumėte savimi didžiuotis!

Kinų horoskopas