Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Mergelei

Jeigu pernai jūsų šūkis buvo „Būtinybė – išradimų motina“, tai 2022-aisiais labiau koncentruositės į „Kartojimas veda prie meistrystės“. Iki pat kovo 9 dienos turėsite papildomo laiko savo įgūdžiams tobulinti bei išbandyti naujas technologijas ar kompiuterines programas, galinčias pagerinti jūsų darbo kokybę. Visos jūsų pastangos padės atkreipti į save daugiau autoritetingų žmonių dėmesio esamame darbe arba pelnyti palankumą naujoje pozicijoje.

Leiskite savo darbams kalbėti už save. Balandžio 29 – gegužės 22 dienos ir birželio 13 – liepos 4 dienos Merkurijaus viešnagė Dvyniuose daug pasakys apie jūsų, kaip profesionalo, vertę. Šio astrologinio tranzito metu imsite labiau analizuoti savo galimybes, tad nepraleiskite progos atnaujinti savo gyvenimo aprašymą bei profilius visose verslo tinklų svetainėse. Kas žino, kada jūsų paslaugų prireiks kokiam nors įtaingam žmogui ar svarbiam projektui?

Metam persiritus į antrąją pusę viskas, apie ką svajojote ir ką planavote nuo sausio pirmųjų dienų, įgaus realųjį kūną. Planetų padedami profesinius iššūkius lukštensite be didesnių pastangų, o tai žavės jus akylai stebinčius kolegas ir ragins prisijungti prie sėkmingų jūsų sumanymų. Šaunu!

Kinų horoskopas