Karjeros horoskopas - Mergelei

Esate iš tų, kurie noriai įsitraukia į bendrus projektus ir visada padeda kolegoms, tačiau 2019-aisiais planetos paskatins jus susikoncentruoti į savo poreikius. Nebijokite pasirodyti egoistai ir reikalaukite to, ko esate nusipelnę: galbūt daugiau valdžios, galimybių priimti savarankiškus sprendimus, lankstaus kolegų požiūrio į jūsų idėjas – visko, kas padėtų jums augti ir suklestėti profesiniame kelyje. Esate tikra kolektyvo siela, tad, vargu, ar atsiras niekšelių, nenorėsiančių jums padėti.

Kovui baigiantis visai netikėtai galite įsitraukti į viešą interesų konfliktą savo darbovietėje. Nepulkite daryti prielaidų ir rinkdamiesi sąjungininkus atidžiai apsvarstykite visus argumentus. Šiomis dienomis ypač lengva pakenkti savo profesiniam įvaizdžiui, tad kuo mažiau dramų, tuo geriau.

Tam, kad profesiniai reikalai klostytųsi kiek įmanoma sklandžiau, privalėsite nusibrėžti aiškias ribas. Kaip bebūtų, Jupiteris ir Neptūnas lems, kad gegužės – birželio mėnesiais šios ribos tarp asmeninio ir profesinio gyvenimo, darbo ir gyvenamosios vietos, atsakomybės ir malonumų poreikio beveik visiškai išnyks. Tai žinodami, susilaikykite nuo svarbių sprendimų, susijusių su jūsų ateities planais.

Apskritai kalbant, 2019-aisiais sieksite subalansuoti gyvenimą taip, kad jums nereikėtų sukti galvos dėl finansų ar kokybiškai praleisto laiko su šeima. Lengva tikrai nebus, tačiau turite pakankamai įrankių bei užsispyrimo tai įgyvendinti.

Kinų horoskopas