Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Šauliui

Kaip išmatuoti sėkmę? Jums tai gana paprasta: išlaikyti save (ir savo šeimą) ir kažkuo prisidėti prie visuomenės gerovės. Taigi jau pirmosiomis 2022 metų dienomis planetos ragins jus susimąstyti, ar atitinkate šią sėkmės formulę ir galėtumėte pakeisti, jeigu taip nėra. Veneros viešnagė Ožiaragyje (sausio 29 d. – kovo 5 d.) ir jos dermė su Marsu ir Plutonu (vasario 16 d., kovo 3 d.) suteiks jums galimybę įgyvendinti trokštamus pokyčius.

Nepaisant to, kad darbe pokyčių nemėgstate, šiemet Visata pateiks netikėtumų, galinčių apversti jūsų planus akimirksniu. Šiuo atžvilgiu ypač svarbus balandžio 30 dienos Saulės ir lapkričio 8 dienos Mėnulio užtemimas. Kaip bebūtų, net ir sudėtingiausiose situacijose neužmirškite, jog užsidarius vienoms durims, iškart gali atsiverti kita galimybė. Nebijokite nežinomybės!

Balandžio 10 – birželio 13 d. – puikus metas tobulinti savo profesinius gebėjimus bei išmokti naujų triukų. Ieškokite vertingų technologijų, taikykite iki šiol nebandytus laiko valdymo metodus. Tai gali visiškai pakeisti jūsų kasdienybę bei ateities perspektyvas.

Rugpjūčio 3 – 25 d. ir rugsėjo 23 – spalio 10 d. Merkurijui viešint Mergelės žvaigždyne būsite ypač produktyvūs. Šiuo laikotarpiu puikiai suvoksite savo ateities tikslus ir žinosite, ką reikia daryti, kad greičiau mėgautumėtės trokštamais rezultatais. Šaunu!

Kinų horoskopas