Karjeros horoskopas - Šauliui

2019-siais tapsite tikri savaitgalio užkariautojai, tačiau kasdienybė nuo 8 iki 17 val. jus įkvėps kur kas mažiau. Taip atsitiks todėl, kad į jūsų ženklą įžengs Uranas ir pasiliks ten iki 2026 m. Laukia netikėti, nenusakomi pokyčiai, kurie veiks arba prieš jus, arba jūsų naudai – tai priklausys tik nuo jūsų.

Kad ir kuo užsiimtumėte, privalėsite išsivaduoti iš senų, sustabarėjusių darbo metodų ir žlugdančios aplinkos. Įsileiskite į savo veiklą naujas technologijas, sulaužykite nusibodusią rutiną ir padarykite viską, kas nuo jūsų priklauso, kad darbas taptų kuo mielesnis ir įdomesnis.

Baigiantis vasarai ir prasidedant rudeniui Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Venera ir Marsas suformuos sąjungą su Uranu ir Saturnu – tai bus ypač palankus metas imtis naujo verslo. Viziją jūs jau turėsite, tačiau reikės ir plano. Galbūt rūpintis detalėmis – ne jūsų pašaukimas, bet pamėginkite mėgautis procesu. Juo labiau, kad tai – bene vienintelis tikras kelias į sėkmę.

Šiais metais bus svarbu nuolat save disciplinuoti – ypač jei kalba eina apie pinigus. Plutonas Ožiaragio ženkle vers jus žvelgti giliai ir būti nuovokiems, kuo greičiau orientuotis nuolat kintančioje situacijoje. Bet kokius finansinius nepriteklius ar apribojimus šiemet traktuokite ne kaip likimo bausmę, bet kaip galimybę išmokti tam tikras pamokas ir įgytą patirtį panaudoti ateityje.

Šiais metais įvyks net trys užtemimai (du Saulės – sausio 5 ir gruodžio 25 dienomis, ir vienas Mėnulio – liepos 16 d.), kurių kiekvienas ženklins tam tikrus teigiamus pokyčius jūsų finansų sferoje. Nepaisant to, stenkitės neišlaidauti ir koncentruokitės į ilgalaikę naudą.

Kinų horoskopas