Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Šauliui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Ugnies ženklas, kurį valdo Jupiteris

Šaulio draugai žino, kad jis tikras kompanijų siela, nepamainomas optimistas, trokštantis nuotykių keliautojas. Jis turi puikų humoro jausmą, tačiau kartais gali būti kandokas ir netaktiškas. Taip Šaulys kviečia žmones į intelektualinę diskusiją ir verčia praplėsti akiratį.

Šaulys yra be galo judrus, žaismingas ir linksmas. Jis dažnai išsiskiria originalia išvaizda ir išdidžiai demonstruoja savo žinias. Šio zodiako ženklo atstovas apdovanotas puikia atmintimi: gerai įsimena veidus, vietas, išgyvenimus. Nėra tokio dalyko ar užduoties, kurios jis neįveiktų.

Jupiteris suteikė optimistiškam ir mylinčiam laisvę Šauliui išminties ir aukštesnių žinių, todėl šio ženklo atstovas gyvenime vadovaujasi ypatinga savo filosofiją ir slapta trokšta pakeisti pasaulį. Dažnai Šaulio veiklą motyvuoja ne finansiniai, o filosofiniai motyvai.

Aplinkiniai bendraudami su Šauliu turėtų įsidėmėti, kad nieku gyvu negalima varžyti jo laisvės. Sutikęs tai suprantantį gyvenimo partnerį, Šaulys spindi iš laimės ir nesivaržydamas džiugina savo energija bei gera nuotaika aplinkinius.

Santykiuose Šauliai trokšta būti nepriklausomi, tačiau tikrai įsimylėję, partneriui atsiduoda bene labiausiai iš visų zodiako ženklų.