Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Ožiaragiui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Žemės ženklas, kurį valdo Saturnas

Geriausiai Ožiaragį apibūdina žodis „darbštuolis“, tačiau be kita ko, jis dar ir atsakingas, logiškas bei nebijantis sunkaus darbo.

Būdamas užsispyręs, ramus ir susikaupęs, Ožiaragis sugeba dirbi bet kokiomis sąlygomis. Jam sekasi spręsti sunkiai įveikiamas užduotis ir rasti išeitis, kurios kitiems net nešautų į galvą. Darbe Ožiaragis neturi stabdžių ir nepailsta, kol darbas nebūna atliktas iki galo.

Nors daugelis Ožiaragių yra darboholikai, jie ne visada būna paniurę nuobodos. Šio zodiako ženklo atstovai turi netradicinį humoro jausmą, kuris pasireiškia pačiais netikėčiausiais būdais.

Ožiaragis yra gana santūrus ir nesupranta žmonių, linkusių viešai demonstruoti savo jausmus. Meilėje šio zodiako ženklo atstovas siekia sutikti partnerį, kuris galėtų patenkinti visas jo viltis, tačiau pats dažnai pamiršta atsakyti tuo pačiu. Nepaisant savo konservatyvumo, artimuose santykiuose Ožiaragis gali būti net šiek tiek išdykęs.

Išvaizdai šio ženklo atstovas per daug dėmesio neskiria ir madų nesivaiko. Svarbiausia, kad šukuosena ir rūbai būtų praktiški, o tik paskui gražūs. Juk dirbant pompastika visiškai nereikalinga.

Ožiaragio varikliukas – tai sėkmė, pinigai, socialinė padėtis ir autoritetas.