Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Jaučiui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Jaučio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20)

Žemės ženklas, kurį valdo Venera

Jautis – ramus, atsargus ir praktiškas. Jis visada pagalvoja ar verta rizikuoti, kai kalba eina apie materialinę gerovę, jo ir šeimos narių saugumą.

Taigi Jautis sąmoningai vengia pavojų ir visada stengiasi apsidrausti: pavestą užduotį atlieka anksčiau nei sueina terminas, pietų dėžutę į darbą susideda iš vakaro, dažniausiai neužsiima aktyviu sportu ir nesižavi ekstremaliomis pramogomis.

Kartą apsisprendęs ką nors nuveikti, Jautis nenurims, kol nepasieks savo. Ši savybė ne visada džiugina. Toks Jaučio užsispyrimas kai kada gali peraugti į išdidumą, neleidžiantį išgirsti niekieno daugiau nuomonės. Šio zodiako ženklo atstovas iš paskutiniųjų stengiasi neiškrypti iš savo vėžių.

Dirbamas Jautis sugeba atsiriboti nuo visų trukdančių aplinkybių. Jis stropus, puikiai planuoja savo laiką, todėl yra vertinamas darbdavių. Šio tipo žmogus niekada nepalieka nebaigtų darbų ir gyvenime visada siekia finansinio stabilumo.

Nepaisant Jaučio ragų, jo tikrai negalima vadinti agresyviu. Tik užspaustas į kampą, šio zodiako ženklo atstovas gali parodyti savo buliaus prigimtį, mat gyvenime vadovaujasi jausmais.

Jautis visada siekia komforto. Jis ypač žemiškas, todėl patiria didžiuosius gyvenimo malonumus per savo jusles: regėjimą, lytėjimą, klausą, skonio receptorius. Taigi Jautis mėgsta gerus kokybiškus daiktus ir paslaugas, todėl dažnai noriai investuoja į savo aplinką, o ne keliones. Būdamas gana išlaidus, šio ženklo atstovas jaučia pinigų vertę, todėl visada ieško kainos ir kokybės santykio.

Jautis yra gana iškalbus ir rafinuotas. Jis turi puikų stiliaus pojūtį ir žino, kad genialumas slypi paprastume. Šio zodiako ženklo atstovas nemėgsta šokiruoti savo išvaizda.