Meilės horoskopas - Jaučiui

2019-aisiais Visata gerokai pakaitins jums kraują, tad meilės reikalai klostysis jausmingai ir nenuspėjamai. Nesvarbu, ar esate įsimylėję, ar dar tik ieškote to vienintelio, gyvenimas bus kupinas aistros, romantikos ir nuotykių!

Venera ir Jupiteris skatins jus eksperimentuoti, išlaisvinti vaizduotę bei užmiršti visus kompleksus, susijusius su seksualiniu gyvenimui bei flirtu. Jausitės atsipalaidavę, mėgausitės gyvenimu, tačiau apie sausio 13, liepos 16 ir rugsėjo 21 dieną rizikuojate susipainioti tarp savo spalvingų fantazijų ir realybės. Tai žinodami, šiomis dienomis venkite kategoriškų pareiškimų, susilaikykite nuo ekstremalių patirčių.

Balandžio 10 – rugpjūčio 11 dienomis Jupiterio padedami sugebėsite pažvelgti į savo meilės reikalus iš šalies. Galbūt yra kažkas, ką norėtumėte pakeisti, patobulinti? Tai puikus metas pasikalbėti su mylimuoju atviromis kortomis, išsiaiškinti dalykus, dėl kurių nesijaučiate šimtu procentų laimingi, aptarti santykių perspektyvas bei galimybes.

Keturioms planetoms svečiuojantis Mergelės žvaigždyne rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais tapsite kur kas patrauklesni priešingos lyties atstovams. Tai gana jaudinantis laikotarpis, kuomet rinkdamiesi būsimą gyvenimo palydovą būsite ne tokie kategoriški, tarp „galimų kandidatų“ įsileisite ir tokius, kurie anksčiau nebūtų niekaip atitikę jūsų standartų. Žinoma, niekas nesako, kad nuleisite kartelę. Priešingai, jūsų dėmesį ims traukti įdomūs, netradicinių pažiūrų ar tikėjimo žmonės. Trokšite nuotykių!

Rugsėjis – puikus metas pagausinti šeimą ar bent jau pagalvoti apie tai. Spalis ir lapkritis žada daugiau nesusipratimų, dviprasmiškų situacijų bei iš jų kylančio pavydo. Gruodį skirkite daugiau dėmesio bendravimui su artimaisiais. Atminkite, kad dažnai emocija, su kuria kalbate, sukuria daugiau vertės nei patys žodžiai!

Kinų horoskopas