Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Jaučiui

2022-aisiais Visata skatins jus pamilti save tokį, koks esate. Nustokite ieškoti pasitenkinimo kitame asmenyje – turite viską, ko reikia, kad jaustumėtės geidžiamas draugas, pašnekovas ar seksualus meilužis. Kuo labiau labiau stengsitės ugdyti meilę sau, tuo svarbesni ir mielesti tapsite kitiems žmonėms. Šiuo atžvilgiu ypač svarbi Veneros viešnagė Jaučio žvaigždyne gegužės 28 – birželio 22 dienomis. Negana to, šiemet Visata gundys jus sugrįžti prie senų santykių modelių. Viena vertus, savo buvusiajam galite tapti geresniu partneriu nei bet kada anksčiau, kita, rizikuojate pasinerti į pavydo, intrigų ir savininkiškų paskatų turinčius santykius. Taigi prieš antrąkart brisdami į tą pačią upę, pagalvokite, ar tikrai verta. Jeigu vis dėlto nuspręsite pabandyti, gegužės 15-osios Mėnulio ir spalio 25 dienos Saulės užtemimas padės išvalyti buvusių santykių karmą, išspęsti pasitikėjimo problemas bei pakeisti santykių perspektyvą į gera.

Ieškote meilės? Jupiterio viešnagė Žuvyse 2021 m. gruodžio 28 – 2022 m. gegužės 10 dienomis ir 2022 m. spalio 27 – gruodžio 20 dienomis suteiks jums daug galimybių užmegzti ryšius su naujais žmonėmis per grupinę veiklą, bendruomenės renginius, keliones arba studijas. Internetinės pažintys – taip pat gera galimybė, tačiau atminkite, jog pasislėpę po slapyvardžiais žmonės yra nebūtinai tokie, kokiais dedasi. Taigi, užuot palikę romantiką atsitiktinumui, apsvarstykite galimybę paprašyti bičiulių supažindinti jus su jų patikimais draugais.

Negana to, esate pernelyg žemiški, kad leistumėte kam nors išversti jus iš kojų pompastiškomis dovanomis ar nesiliaujančiais telefono skambučiais. 2022-aisiais kur kas mieliau atsiduosite žmogui, bandančiam užkariauti jūsų širdį kasdienėmis mielomis smulkmenomis. Kaip bebūtų, didžiąją rugpjūčio ir rugsėjo pusę praleisite bandydami suplanuoti tobulą pasimatymą su savo išrinktuoju. Nepersistenkite ir prisiminkite, jog impovizuodami galite patirti ne mažiau džiaugsmo.

Kinų horoskopas