Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Skorpionui

Jei 2022 metai būtų romantinė komedija, ji galėtų vadintis „Kaip Skorpionas savo begalinį žavesį atgavo“. Jupiteris šiais metais ne kartą lankysis Žuvyse, įnešdamas į jūsų gyvenimą daugiau romantikos, malonių akimirkų ir kūrybiškumo – būtent tais momentais, kai labiausiai to prireiks. Net ilgalaikiai santykiai suteiks malonių netikėtumų, ypač Jupiterio ir Urano jungties metu vasario viduryje. Jupiteriui flirtuojant su Neptūnu balandžio mėnesį, jūs netgi ryšitės stulbinančiam meilės gestui, tik įsitikinkite, kad esate įsimylėję ne patį meilės pojūtį, bet žmogų, kuriam visa tai bus skirta.

Skorpionai tokie jau yra – jiems reikia visko arba nieko. Esate ypač ištikimi, todėl, Mėnulio (balandžio 30 d.) ir Saulės (lapkričio 8 d.) užtemimams laiminant, savo dėmesį pašvęsite įpareigojantiems santykiams, tarkime, šeimai. Jei norite tapti dar artimesni, suteikite vienas kitam daugiau erdvės. Taip, jums tai yra iššūkis, tačiau rezultatas bus absoliučiai vertas pastangų.

Kinų horoskopas