Meilės horoskopas - Skorpionui

2019-ieji žada daug permainų. Urano kelionė per Jaučio žvaigždyną skatins jus perkainoti savo vertybių sistemą, iš naujo susidėlioti prioritetus bei spręsti esmines problemas, susijusias su intymumu, pavydu ar polinkiu į savininkiškumą. Galite tikėtis gana drastiško nubudimo iš letargo miego – Visatos padedami sugebėsite pamatyti savo ir mylimojo santykius iš šalies, tad jų perspektyvos taps kur kas aiškesnės. Jeigu jau seniai jaučiatės nelaimingi būdami su mylimu žmogumi, tai metai, kuomet vienaip turėsite galimybę pagerinti savo kasdienį gyvenimą. Arba atrasite būdų drauge mėgautis gyvenimu, arba turėsite išsiskirti, kad atlaisvintumėte kelią kitiems potencialiems partneriams.

Balandžio, gegužės, spalio ir lapkričio mėnesiais Saulė, Merkurijus ir Venera susitinka su Uranu, o tai lems, kad imsite pastebėti mylimojo savybes, kurių anksčiau visai nematydavote. Dėl Neptūno padėties dangaus skliaute sausio 13, liepos 16 ir rugsėjo 21 dienomis balansuosite ant įsivaizdavimo ir realybės ribos. Šiomis dienomis venkite atsakingų sprendimų, susijusių su bendru gyvenimu bei vertybėmis.

Vasario 10 – balandžio 16 dienos – puikus laikotarpis aiškintis santykius, tačiau tai darydami pasistenkite nesaldžialiežuvauti ir būkite atviri sau bei savo pašnekovui. Negražinkite tiesos, nes tik tokiu atveju rasite problemų sprendimą.

Apskritai kalbant, beveik ištisus metus Merkurijus, Venera ir Neptūnas nuolat kurstys jūsų kūrybiškumą ir skatins išsivaduoti iš rutinos gniaužtų. Nauji įspūdžiai bei netikėtos veiklos drauge su mylimuoju neabejotinai sutvirtins jūsų tarpusavio ryšius ir paklos tvirtus pamatus ateičiai.

Kinų horoskopas