Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Vandens ženklas, kurio gyvenimo tikslas – pasiekti savo visiems oponuojant

Skorpionai – be galo gyvybingi ir yra apdovanoti labai prieštaringa prigimtimi. Jie per dažnai sako „Ne“, kai iš tiesų norėtų ištarti „Taip“, todėl Skorpionų asmeninius santykius nuolat lydi dramos ir įtampa.

Šio ženklo atstovai yra ganėtinai uždari ir sunku įspėti, kas slepiasi jų sieloje. Net metų metus gyvendamas poroje su Skorpionu, partneris gali nežinoti, koks tai iš tiesų žmogus.

Būdami subrendę ir išmintingi ne pagal metus, Skorpionai dažniausiai žino visus atsakymus. Daugelis iš jų yra tikri nugalėtojai, tačiau norėdami visiško pasisekimo gyvenime, turėtų susirūpinti savo požiūriu: jeigu šio ženklo atstovas yra neigiamos nuomonės apie žmogų, daiktą ar net save, jis gali būti negailestingas.

Šis kategoriškumas atsispindi ir asmeniniuose santykiuose. Suradę savo gyvenimo meilę, Skorpionai gali būti ištikimiausi iš visų zodiako ženklų, tačiau kartą apgauti, niekada neužmiršta ir neatleidžia.