Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Meilės reikalai

Visą rugpjūtį jausite meilės deivės Veneros įtaką, tad būsite energingi, aistringi ir pasirengę nuotykiams. Šiomis dienomis trauksite prie savęs potencialius partnerius, o jau suradę tą vienintelį džiaugsitės tvirtais harmoningais santykiais. 

Mėnesiui baigiantis pajusite paslaptingojo Mėnulio įtaką, tad užuot skraidę romantiškais padebesiais, daugiau dėmesio imsite skirti praktiškiems dalykams. Tai ypač palankus metas spręsti įsisenėjusias santykių problemas. Tereikia išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį!

Karjeros perspektyvos

Skorpiono karjerą, profesinę reputaciją ir ambicijas rugpjūčio mėnesį valdys visas pulkas planetų: Merkurijus, Marsas, Venera ir Saulė. Jos visos padės būti pastebėtiems, žinomiems, gauti paaukštinimą arba tapti didelio, ilgalaikio projekto lyderiu. Ypač didelę įtaką jums padarys liepos pabaigos Mėnulio jaunatis: šiuo metu ypač palanku imtis naujų verslo planų ir dar nebandytų darbo metodų. Visa tai padės jums pakeli savo profesinį statusą. Nuo rugpjūčio 18 d. daugiau dėmesio skirkite grupiniams projektams – gali būti, kad įdomių ir pelningų pasiūlymų gausite ir iš savo draugų.

Geros naujienos finansų srityje: jūsų pajamos augs, juo labiau, kad būsite kaip reta suinteresuoti uždirbti daugiau. Ttai ypač palankus laikas investuoti, ypač jei jau kurį laiką atidėliojate, tačiau nerizikuokite daugiau nei reikia, kitaip galite patirti nuostolių.

Astrologo patarimas – raskite pusiausvyrą tarp karjeros ir šeimos. Atsakymus, kaip tai padaryti, rasite ilgiau pabuvę vieni tyloje.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą