Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Meilės reikalai

Pirmoje rugsėjo pusėje užsidarę namie tikrai nesėdėsite, o tai padidins šansus susirasti tą vienintelį širdies užkariautoją. Įdomu tai, kad nauja, potencialiai ilgalaikė, pažintis prasidės kaip paprasta draugystė, nepretenduojanti peraugti į aistringus romantiškus santykius. Tai žinodami, neskubinkite įvykių ir mėgaukitės kiekviena užgimstančios meilės akimirka. Kita vertus, jeigu vasaros pabaigoje užmezgėte romaną su vienu iš savo bendradarbių ar vadovų, dabar greičiausiai pastabėsite kaip aistra ima blėsti ir santykiai į aukštesnį lygį jau tikrai nepereis. 

Negana to, svajodami apie tobulą meilę, rizikuojate skaudžiai nusivilti. Leiskite savo fantazijai pašėlioti, tačiau drauge neužmirškite nusiimti rožinių akinių. Labai tikėtina, kad mėnesiui baigiantis jūsų ir mylimojo santykius apkartins nesutarimai dėl finansinių reikalų. Nežiūrėkite į tai pro pirštus ir problemas spręskite vos joms iškilus.

Karjeros perspektyvos

Rugsėjį jūsų laukia gana aktyvus gyvenimo tempas, kupinas naujų iššūkių ir profesinio pasitenkinimo. Dabar nesunkiai užbaigsite kiekvieną pradėtą darbą, o jūsų aistra ir pasiryžimas siekti aukštumų sužavės ne tik kolegas, bet ir vadovus ar verslo partnerius. 

Daugiausiai dinamikos ir reikšmingų įvykių tikėkitės antroje mėnesio pusėje. Šiuo laikotarpiu skirktie daugiau dėmesio studijoms, bendrauktie su kitataučiais, pažinkite svetimas kultūras, religiją, papročius, daugiau keliaukite! 

Planuodami išlaidas, nepameskite sveiko proto ir venkite vienadienės reikšmės pirkinių.

Astrologo patarimas – puoselėkite santykius su bendradarbiais.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą