Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Meilės reikalai

Liepą jūsų meilės reikalai klostysis dinamiškai ir nenuspėjamai. Visata suteiks jums nuostabių galimybių paįvairinti šeimyninį gyvenimą, tačiau tam, kad jomis pasinaudotumėte, privalote peržengti savo komforto zonos ribas. Suplanuokite neilgą kelionę drauge su mylimu žmogumi, apsilankykite muzikos festivalyje ar net įdomiame seminare. Svarbiausia, dalinkitės įspūdžiais!

Vienišus Skorpionus trauks kitataučiai partneriai ar svetimų kultūrų žinovai. Deja, dažnai jų atžvilgiu galite būti nusiteikę pernelyg idelistiškai. 

Liepos 16 -22 dienos ypač rizikingos, mat šiuo laikotarpiu daugiau pyksitės su mylimu žmogumi dėl nuomonių skirtumų. Nemanykite, kad turite viską kontroliuoti, ir dėmesingai išklausykite mylimojo poziciją. Elkitės lanksčiai!

Karjeros perspektyvos

Liepą būsite kupini entuziazmo ir ryžto nuveikti ką nors didinga. Greitai susižavėsite idėjomis, įžvelgsite galimybes ir, nuostabiausia tai, jog savo puikiu pavyzdžiu netruksite įkvėpti aplinkinius. Dirbdami komandoje daug išmoksite ir vėliau ši patirtis jums atneš nemažai finansinės naudos. Taigi naudokitės pažintimis ir noriai dalinkitės informacija. 

Trokšite užsidirbti. Tai taps vienu pagrindinių šio mėnesio uždavinių, tad, labai tikėtina, jog galiausiai džiaugsitės papilnėjusia banko sąskaita. Kita vertus, gavę papildomų pinigų rizikuojate jų nė nepajausti – taip greitai galima juos išleisti! 

Astrologo patarimas – imkitės papildomų saugumo priemonių keliaudami.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą