Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Meilės reikalai

Saulė, Merkurijus, Venera ir Plutonas lems, jog šį mėnesį meilės reikalai klostysis kaip per sviestą. Šiomis dienomis bus kur kas lengviau kalbėti apie savo jausmus, tad tai puikus metas išsakyti viską, kas guli ant širdies, mylimam žmogui bei prisipažinti meilėje ilgai puoselėtai simpatijai. Nuostabu tai, kad dabar jus lydi astrologinė sėkmė, tad greičiausiai visos jūsų iniciatyvos sulauks teigiamo atsako.

Visą spalį trokšite giliaus artimo ryšio, tad vien išorinis grožis ar fizinė trauka jūsų ilgai nesulaikys. Ieškodami meilės, elkitės drąsiai ir užmirškite praeities nesėkmes. Būkite tikri, kad  lemiamu momentu planetos padės jums surasti tinkamiausius žodžius įvardinti savo jausmus! Jeigu esate vedę, šį mėnesį mėgausitės išskirtiniu sutuoktinio dėmesiu. Puiku!

Karjeros perspektyvos

Spalį daug laiko praleisite mąstydami apie savo darbų prasmę ir projektus, kurie dar neparuošti pristatyti viešumai. Jausitės šiek tiek atsiskyrę nuo pasaulio ir niekaip negalėsite atrasti savyje pakankamos motyvacijos imtis iniciatyvos. Kaip bebūtų, jus domins pinigai, tad šioje srityje yra keletas variantų: arba jūs viską gerai apgalvoję žengiate pirmąjį žingsnį finansinio stabilumo link, arba elgiatės spontaniškai, karštakošiškai ir galiausiai sprendžiate problemą, iš ko pasiskolinti pinigų iki mėnesio pabaigos.

Antroji mėnesio pusė bus ypač sėkminga kūrybinėse industrijose dirbantiems Skorpionams. Tai ypač palankus metas plėsti akiratį ir laikyti egzaminus.

Astrologo patarimas – siekdami asmeinių bei profesinių tikslų, nesidrovėkite pasinaudoti turimomis pažintimis.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą