Mėnesio Horoskopas - Skorpionui

Meilės reikalai

Veneros ir Saulės dėka birželį trokšite gilaus ryšio, tad vienais svarbiausių santykių su mylimuoju akcentų taps pasitikėjimas vienas kitu, ištikimybė ir intymumas.  Jausite, kaip bręsta jūsų ir mylimo santykiai ir būdami drauge juose atrandate vis naujų spalvų. Šiomis dienomis būsite kur kas meilesni, švelnesni, linkę įsijausti į kito žmogaus poziciją bei ją geriau suprasti. 

Paskutinę birželio savaitę planetos paskatins jus netikėtiems eksperimentams miegamajame, tad laukia įdomus ir kupinas atradimų metas. Kaip bebūtų, kalbėdami apie savo slapčiausias svajones pernelyg neįsijauskite. Stebėkite partnerio reakcijas ir pasistenkite jo nešokiruoti. Juk svarbiausia – abipusis malonumas. 

Vienišiems Skorpionas meilės reikalai sklandžiau klostysis iki birželio 21 dienos, mat vėliau kalbėti apie savo jausmus darysis vis sudėtingiau. Rizikuojate pakliūti į nemalonias dviprasmiškas situacijas. 

Karjeros perspektyvos

Birželį jums netrūks nei pinigų, nei profesinio pripažinimo. Aplinkiniai žavėsis jūsų profesionalumu, o tai suteiks daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi toliau siekti užsibrėžtų tikslų. Pirmoje mėnesio pusėje jūsų finansinius reikalus imsis globoti Marsas ir Venera. Taigi, galite sulaukti keleto netikėtų galimybių užsidirbti papildomai. Svarbiausia, neišlaidaukite! Birželiui įsibėgėjus, turėtumėte pajusti pajausti kaip Visata skatina jus plėsti akiratį ir profesinių pažinčių ratą.

Astrologo patarimas – pasinaudokite palankia Visatos energija kiek įmanoma labiau apsitvarkyti savo asmeninį gyvenimą: atsikratykite nereikalingų daiktų, nutraukite santykius, kurie jums nereikia malonumo ir pan.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą