Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Skorpionui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Vandens ženklas, kurį valdo Marsas

Skorpioną geriausiai apibūdina šie žodžiai: paslaptingas, pastovus, kruopštus ir užsispyręs. Daugelis astrologų sutinka, kad tai bene brandžiausios sielos zodiako ženklų.

Būdamas subrendęs ir išmintingas, Skorpionas dažniausiai žino visus atsakymus. Tačiau gyvenime siekdamas visiškos sėkmės, jis turėtų susirūpinti savo požiūriu: galvodamas prastai apie žmones, sandorius ir net save, Skorpionas gali būti negailestingas.

Bendrauti su Skorpionas nėra lengva, nes šie pasižymi ypatingu emocionalumu ir prieštaringa prigimtimi. Kalbėdami su žmonėmis, jie mėgsta užsidėti kaukę ir per dažnai atsisako galimybių, kai iš tiesų norėtų su jomis sutikti. Tai viena iš priežasčių, kodėl Skorpionų gyvenimuose netrūksta dramų.

Skorpionui meilė ir draugai – šventas reikalas. Sutikęs savo gyvenimo partnerį, šio tipo žmogus mainais už meilę, jį gins, bus jam atviras ir nuoširdus. Apsikritai galima teigti, kad Skorpionas labiau nei bet kas kitas brangina savo artimuosius. Jis nedvejodamas kirs savo nuodinga uodega, jeigu jo mylimiems žmonėms iškils pavojus.

Mylintis ir jautrus Skorpionas gali neatpažįstamai pasikeisti, jeigu pasijus apgautas ar išduotas.