Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Dvyniams

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Oro ženklas, kurį valdo Merkurijus

Dvyniai geriau nei bet kas kitas atspindi dvi monetos puses: viena – vėjavaikiška ir madinga, kita – rimta ir linkusi į apmąstymus.

Dvynių gyvenimo būdas – visada įdomus ir išskirtinis. Šio ženklo atstovai turi gausybę įvairiausių talentų, kurių neįmanoma paslėpti, o tai provokuoja aplinkinių pavydą. Dėl šios priežasties jie dažnai tampa kitų žmonių apkalbų objektu, būna aptarinėjami, kritikuojami ir net nuvertinami. Aplinkiniams šio zodiako ženklo atstovai atrodo paslaptingi ir atsiskyrę, todėl dažnokai jie lieka nesuprasti ir būna nepageidaujami.

Dvyniai yra laikomi tikrais bendravimo meistrais. Nepaisant savo aukšto intelekto, jis gali čiauškėti valandų valandas net ir visai nereikšmingomis temomis. Tie, kurie geba valdyti savo plepumą, dažnai tampa rašytojais arba išmoksta kelias užsienio kalbas.

Dvyniai be galo jaunatviški, tačiau jų stilius pasižymi paprastumu. Šio zodiako ženklo atstovai nuolat ieško nuotykių, trokšta permainų, todėl dažnai nebaigia pradėtų darbų.

Suvieniję abi savo asmenybės puses, sugeba sudėtingus tikslus įgyvendinti paprastomis idėjomis. Gyvenime siekia finansinės gerovės, tačiau greitai išleidžia uždirbtus pinigus. Toks finansinis vėjavaikiškumas dažnai tampa Dvynių ir jų gyvenimo partnerio nesantaikos priežastimi.

Meilėje Dvyniai ieško partnerių, kurie prilygtų jiems ir psichologiškai, ir fiziškai. Jie siekia rasti žmogų, su kuriuo galėtų nevaržomi leistis į gyvenimo nuotykius.