2021 Metų Horoskopas - Dvyniams

2021-ieji – permainų bei tobulėjimo metai. Urano ir Saturno įkvėpti turėsite iš naujo pergalvoti savo vertybes bei lig šiol sukauptų patirčių bagažą. Labai tikėtina, jog ryšitės kardinaliai pakeisti profesinį kelią, politines pažiūras ar priklausomybę religinei bendruomenei. Kad ir ką nuspręstumėte, trokšite išsilaisvinti iš jums primestų nuostatų bei žalingos kitų žmonių valios. Atėjo metas įsiklausyti į save ir pagaliau gyventi taip, kaip esate nusipelnę.

Didžiąją metų dalį jausite Jupiterio įtaką, kuris skatins praplėsti akiratį, išmokti naujų įgūdžių bei užmegzti jaudinančių pažinčių. Labai tikėtina, jog imsite daugiau keliauti darbo ar išsilavinimo reikalais, o tai praturtins jūsų gyvenimą dar neregėtų vietų ar svetimų kultūrų įspūdžiais. Jeigu pastaruoju metu svarstote parašyti knygą ar pristatyti viešą kalbą tarptautinei klausytojų auditorijai, pasitikėkite savimi – tai neabejotinai jūsų šlovės metas.

Negana to, gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai drąsins jus ieškoti savo asmenybės autentiškumo, juo didžiuotis ir naudotis siekiant kasdienių tikslų. Pasitikėsite savimi, todėl su didžiuliu entuziazmu kalbėsite apie savo sumanymus bei ieškosite būdų jiems įgyvendinti. Aplinkiniai negalės atsigėrėti jūsų užsidegimu, tad daug laiko praleisite būdami dėmesio centre ir, tiesą pasakius, turėsite didžiulę įtaką kitų žmonių sprendimams. Naudokitės šia galia išmintingai!

Metams baigiantis jus gali pasiekti ilgai paslaptyje laikyta informacija, dėl kurios laikinai pasijusite įvaryti į aklavietę. Kad ir kas tai būtų, nepasiduokite emocijoms – sprendimas visada yra!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą