2019 Metų Horoskopas - Dvyniams

2019 metais santykiai su kitais žmonėmis taps jūsų pačių veidrodžiu, tad turėsite daugybę galimybių pažvelgti į save iš šalies. Nesigraužkite, jeigu kai kada norėdami labiau susitelkti į savo pačių poreikius, aplinkiniams pasirodysite egoistiški. Tai ypač aktualu gegužės 5 – birželio 23 dienomis, kuomet net 5 įtakingos planetos skatins jus sustoti ir susimąstyti „Ė, o kaip gi aš?“

Beveik visą vasarą Merkurijui viešint Liūto žvaigždyne dažnai jausitės lyg kalbėtumėte iš specialiai jums paruoštos tribūnos. Net jeigu kartais atrodys, kad niekas neatėjo pasiklausyti jūsų išmintingų žodžių, nedramatizuokite susiklosčiusios situacijos ir kantriai siekite savo. Atminkite, kad yra kur kas geresnių būdų būti pastebėtiems nei garsiai rėkti. Tegul darbai ir pasiekimai kalba už jus! Ieškokite smagių bei kūrybiškų būdų pristatyti save plačiajai auditorijai.

Negana to, šiemet planetos skatins jus prisiminti vaikystę. Vis dažniau susimąstysite, kas lėmė, jog šiomis dienomis gyvenate būtent taip ir ne kitaip. Ieškodami naujų saviraiškos būdų, atsakymų ieškosite praeityje. Šiuo atveju, ypač vertingi vyresnių artimųjų patarimai, tad prieš leisdamiesi paskui svajones, neužmirškite pasitarti ir „pasitikrinti“ sumanymų papasakodami juos tėvams ar seneliams. 

Apskritai kalbant, geriausia, ką galite padaryti 2019-aisiais, tai išlikti kuo labiau susikaupę. Turite puikių sumanymų, tad belieka nustatyti aiškią kryptį ir jos laikytis. Netikėkite viskuo, ką išgirsite, ir priimdami sprendimus rūpestingai tikrinkite informaciją. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Dvynio ženklą