2019 Metų Horoskopas - Žuvims

Daugybė Visatos ženklų liudija, kad 2019 metai bus kupini svaiginančių galimybių, netikėtų iššūkių bei gilių apmąstymų. Jeigu jau seniai svajojate pradėti nuosavą verslą ar pakilti karjeros laipteliais, daugiau nedvejokite nė sekundės – jūsų laikas jau čia! Sukaupkite drąsą, pasitikėkite savimi ir ženkite lemtingą žingsnį geresnio gyvenimo link. Tam ypač tiks sausio – kovo mėnesiai, mat šiuo laikotarpiu sulauksite išskirtinio Jupiterio, astrologinio sėkmės simbolio, palaikymo.

Tiesą pasakius Visata atvers jums tiek daug skirtingų galimybių, kad iš pradžių imsite nerimauti, ką pasirinkti ir kaip nieko nepraleisti. Nurimkite! Turite pakankamai laiko, kad blaiviai įvertintumėte visus pasiūlymų privalumus, trūkumus, įsiklausytumėte į savo pačių poreikius ir galiausiai priimtumėte tinkamiausią sprendimą. Pasikliaukite intuicija, tačiau neatmeskite ir logikos dėsnių.

Negana to, daugybė įtakingų planetų skatins jus pasinerti į savianalizę, ieškoti naujų saviraiškos būdų bei plėsti akiratį. Ištisus metus sulauksite nemažai teigiamo dėmesio, tačiau aplinkinių požiūris į jus ne visada sutaps su jūsiškiu – ypač tuomet, kai Neptūnas iškreips jūsų suvokimą apie save. Laimei, tokių atvejų pasitaikys ne per daugiausiai.

Gegužę ir birželį išryškės nemažas skirtumas tarp jūsų privataus gyvenimo ir to, kaip esate matomi ir suvokiami viešumoje. Kaip sukurti jungtį tarp šių dėmenų? Kaip nustatyti ribas, kada esate vieši asmenys, o kada prisileidžiate tik artimiausius žmones? Visa tai priklauso tik nuo jūsų apsisprendimo. Šiais metais keisis daug jūsų gyvenimo aplinkybių. Norite to ar ne, bet privalėsite keistis kartu su jomis. Uranui įžengus į Jaučio ženklą (čia jis pasiliks iki 2026 m.), neįprastos, dažnai nepatogios, bet jus kaip asmenybę lavinančios, situacijos taps norma. 

Apskritai kalbant, tikrieji 2019-ųjų sėkmės raktai – disciplina ir sunkus darbas. Jie, beje, labai padės atsirinkti jūsų vertus žmones. Tikėtina, kad su jais susitikite per du artimiausius Saulės užtemimus Ožiaragio ženkle (sausio 5 ir gruodžio 25 dienomis). Tad drąsiai ženkite pirmyn ir surinkite savo komandą!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą