2021 Metų Horoskopas - Žuvims

2021 metais Visata ragins jus panerti į sielos gelmes, kad aiškiau suvoktumėte, kas jūs ir ko norite iš gyvenimo. Saturno ir Urano padedami sugebėsite palikti praeityje visas nuoskaudas bei atsikratysite baimių, trukdančių tvirta koja žengti pirmyn. Daugeliu atveju šie du astrologiniai gigantai įkvėps jus labiau mėgautis esamu momentu ir neprisirišti prie kolkas neįgyvendinamų svajonių. 

Kaip bebūtų, liūdėti neverta, mat ištisus metus jausite tvirtą planetų užnugarį. Atrodys, kad reikiamas palaikymas bei likimo dovanos pasiekia jus pačiu kritiškiausiu metu, todėl priimdami atsakingus sprendimus jausitės ramūs ir saugūs. Vienas sėkmingiausių laikotarpių šiemet – gegužės 13 – liepos 28 dienos. Turėkite jį omenyje planuodami svarbius šeimyninius ar profesinius įvykius.

Reikšmingi bus ir gegužės 26 dienos Mėnulio bei gruodžio 4 dienos Saulės užtemimai. Tikėtina, jog būtent šiomis dienomis sulauksite malonaus profesinio dėmesio, kuris paskatins labiau pasitikėti savimi ir gal net išbandyti jėgas kokioje nors naujoje srityje. Tuo tarpu birželio 10-osios Saulės užtemimas stipriai susijęs su šeimynine gerove ir laime gyvenamojoje aplinkoje. 

Metus baigsite asmenine revoliucija. Visata drąsins atsikratyti pasenusių nuostatų bei judėti į priekį trukdančių kompleksų. Negana to, greičiausiai nuspręsite papildyti savo žinių bagažą dalyvaudami naujoje studijų programoje ar kūrybinėse dirbtuvėse. Vis dažniau ieškosite inovatyvių sprendimų ir gebėsite neieškodami žodžių kišenėje pristatyti savo idėjas plačiai klausytojų auditorijai. Tai jūsų metas spindėti, tad išnaudokite jį prasmingai.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Žuvų ženklą