Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Žuvims

Turėti darbą, kuriame matote prasmę – jau savaime atlygis. Marsas Šaulio žvaigždyne 2022 metų pradžioje garantuos, kad darbas jums teiks lygiai tiek džiaugsmo, kiek įdedate į jį energijos, pastangų ir entuziazmo. Dar geriau, kai materialusis atlygis atitinka dvasinį. Dėl to gali tiekti palaukti, kol Jupiteris iš jūsų ženklo pereis į Avino žvaigždyną, kuris valdo jūsų pajamų ir išteklių reikalus. Patikėkite: kantrybė atsipirks! Ypač būsite skatinami už iniciatyvą išnaudoti kuo daugiau galimybių gerinant savo finansinę ir profesinę situaciją. Galbūt gausite geresnį darbą, būsite paaukštinti, jums leis papildomai padirbėti po darbo valandų ar atsiras naujas pajamų šaltinis iš šalies.

Padidėjusios pajamos ateinančiais metais stipriai kilstelės jūsų savivertę, bet jokiu būdu netapatinkite savęs su uždirbamu pinigų kiekiu. Kita vertus, besididžiuodami savo veikla dėl visa ko pasitikrinkite, ar jums tinkamai atlyginama už jūsų unikalų indėlį.

Kinų horoskopas