Karjeros horoskopas - Žuvims

2019-ieji bus daug žadantys. Turėsite puikių galimybių pagerinti savo gyvenimo kokybę įsigydami nekilnojamojo turto, pavyzdžiui, svajonių namus, jei tokių dar neturite. Kaip įmanydami bandysite susitvarkyti finansus: indėlius, sąskaitas, paskolas ir kita. Puiki naujiena ta, kad veikiami Neptūno rasite gerų galimybių net ten, kur jų iš pirmo žvilgsnio nė neverta ieškoti.

Gegužės – birželio mėnesiais būsite aktyvesni ir pastebimesni, todėl aplinkiniai dažniau įsiklausys į jūsų nuomonę. Kita vertus, tai laikotarpis, gausus kliūčių ir netikėtumų, kurias vis dėlto sėkmingai įveiksite. Gali šiek tiek paaštrėti santykiai su vadovybe ar kolegomis, todėl elkitės apgalvotai ir kukliai.

Nuo balandžio iki liepos daug dirbsite, spaus terminai. Turėsite nuolat demonstruoti lyderio dvasią, sugebėjimą greitai priimti sprendimus, drasą ir šaltakraujiškumą. Ypač seksis liepos ir rugpjūčio mėnesiais, mat šiuo metu jums padės Merkurijus – intelektą, koncentraciją, komunikabilumą ir greitą prisitaikymą skatinanti planeta. Sunkus darbas ims atsipirkti tik metams įpusėjus, bet vaisiai bus saldūs: pelnysite pripažinimą, būsite skatinami, gausite galimybę keliauti.

Apskritai, metų pabaiga bus tarsi apdovanojimas Žuvims už visą sunkų triūsą. Jupiteris, atsakingas už jūsų viešąjį įvaizdį ir socialinį statusą, skatins prašyti didesnio atlyginimo, o galbūt ir prestižiškesnės, geriau apmokamos darbo vietos, kuri atitiktų jūsų tikrąją vertę. Išaugusį prestižą netruks pastebėti ir kolegos bei konkurentai, todėl galėsite kur kas lengviau užmegzti ryšius.

Kinų horoskopas