Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Vandeniui

2022-aisiais užuot griežę dantį ant tų, kuriems iš pažiūros pasisekė lengviau ir geriau, susitelkite į savo pasiekimus ir pasidžiaukite jais. Nustokite lygintis su kitas – tai tik trukdo judėti į priekį. Juk praeities nesėkmes neapibrėžia to, kokiu savo srities asu galite tapti. Pripažinkite, jog jūsų asmenybė nuolat auga ir tobulėja. Leiskite savo karjeros pasirinkimams tą patį.

Didžiąją metų dalį Jupiteriui viešint Žuvyse (2021 m. gruodžio 28 d. – 2022 m. gegužės 10 d. ir 2022 m. spalio 27 d. – gruodžio 20 d.), dvasinis darbo atlygis jus motyvuos labiau nei pinigai. Vis dėlto nepraleiskite galimybės užsidirbti papildomai vasario 17 d.

Finansiniu atžvilgiu metai bus gana stabilūs: vieną dieną uždirbę, kitą jau viską išleisite, ir nors toks gyvenimo būdas jus visai tenkins, nepatingėkite nuoširdžiai paanalizuoti savo finansus bei įsitikinimus apie pinigus ir sėkmę. Taip darydami galite atrasti neišnaudotų galimybių. Įdomu?

Kinų horoskopas