Karjeros horoskopas - Vandeniui

2019-aisiais trokšite tapti turtingi, tačiau galutinis siekis – ne pinigai. Iš prigimties esate subalansuoti žmonės, gerai suvokiantys skirtumą tarp troškimo ir manijos, todėl dėl pinigų tikrai neaukosite sveikatos ar net gyvybės. Jums kur kas įdomiau siekti profesinių aukštumų: mokytis, domėtis, ieškoti naujų galimybių tobulėti ir užkopti dar vienu laipteliu aukščiau, tuo pačiu nepamirštant privataus gyvenimo ir šeimos.

2019-siais iš tiesų patobulėsite profesine prasme. Ypač daug galimybių pasitaikys pirmojoje metų pusėje. Tai – puikios naujienos norintiems pradėti laisvai samdomą darbą. Jums pakaks visko: ir optimizmo, ir entuziazmo, ir energijos gerai „įsivažiuoti“. Kolegos ir klientai jus tiesiog dievins! Taigi ilgai nedvejodami griebkite jautį už ragų ir darykite viską, kad įgyvendintumėte ilgai puoselėtas profesines užmačias.

Jei ieškosite darbo, atminkite, kad nuo birželio mėnesio jums talkins Jupiteris. Labai tikėtina, kad būtent šiuo metu rasite tai, ko seniai ieškojote. Pasinaudokite šia unikalia galimybe pakreipti savo profesinį kelią įdomia, nenuspėjama, tačiau pelninga, vaga.

Keletą paskutinių metų mėnesių bus sunku nenukrypti nuo pasirinkto tikslo: nuolat pakliūsite į netikėtas keblias situacijas, turėsite priimti staigius rizikingus sprendimus, būsite blaškomi šeimyninių aplinkybių. Kaip bebūtų, pasistenkite nepanikuoti ir priimkite tai kaip Visatos ženklą ieškoti šeimyninio bei profesinio gyvenimo balanso. Jums tikrai pavyks!

Kinų horoskopas