Karjeros horoskopas - Vandeniui

Deja, bet 2021-aisiais profesiniai reikalai klostysis ne taip sklandžiai kaip norėtumėte. Darbe patirsite nemažai įtampos, todėl vis dažniau susimąstysite apie naują veiklos kryptį ar darbovietę. Geriausias metas tą padaryti – sausio, balandžio, gegužės ir spalio mėnesiai.

Birželį ir liepą planetos perspėja saugotis intrigų bei apkalbų. Labai tikėtina, kad kažkas sąmoningai bandys sugriauti jūsų reputaciją ir, jeigu būsite pernelyg patiklūs ir nuolankūs, vėliau turėsite rimtų nemalonumų.

Laimei, metams persiritus į antrąją pusę galėsite lengviau atsikvėpti. Jums vis dažniau pasitaikys progų pademonstruoti savo žinias ir kompetencijas, o tai neliks nepastebėta svarbių žmonių. Negaiškite laiko bandydami įrodyti, kokie esate profesionalūs bei tinkami vienai ar kitai pozicijai. Paprasčiausiai susikaupkite ir pasistenkite įgyvendinti savo sumanymus visu šimtu procentų. Tegul jūsų darbai kalba už save!

Jeigu esate verslo atstovai, laukite kelionių bei tarptautinio bendradarbiavimo. Nors dėl to patirsite nemažai išlaidų, galite neabejoti, jog grąža, kurios galiausiai sulauksite, pranoks visus lūkesčius.

Kinų horoskopas