Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Jaučiui

2022-aisiais norėdami būti sėkmingais privalote koreguoti savo požiūrį. Dar 2021 metais Saturno ir Urano padedami išmokote, jog galimybių gali atsirasti tada, kai jų mažiausiai tikitės, ir jeigu švaistysite laiką jaudindamiesi, ar esate pakankamai kvalifikuoti, ar turite užtektinai patirties, jos gali išgaruoti kaip dūmas. Tai žinodami, būkite pasiruošę bet kada šokti į pralekiantį traukinį profesinės sėkmės link.

Išmintingojo Merkurijaus skatinami šiemet turėsite išmokti dirbti gudriau, užuot kaskart vargę ilgas darbo valandas. Ieškokite patyrusių mentorių, konsultuokitės su savo srities profesionalais ir nebijokite pripažinti, jeigu kažko neišmanote. Klausti – ne kvaila.

Pasinaudokite Merkurijaus tranzitu per Vandenio žvaigždyną sausio 1– 25 dienomis ir vasario 14–kovo 9 dienomis išanalizuoti naujausias tendencijas savo profesinėje srityje. Pagalvokite, kaip jos galėtų padaryti įtakos jūsų galimybėms bei gyvenimo kokybei. Merkurijus Dvyniuose balandžio 29–gegužės 22 dienomis ir birželio 13–liepos 4 dienomis padės jums atrasti papildomų pajamų šaltinių. Rugpjūčio 25–rugsėjo 23 dienomis ir spalio 10–29 dienomis, kuomet Merkurijus viešės Svarstyklėse, ieškokit būdų harmonizuoti savo darbinę aplinką.

Kinų horoskopas