Karjeros horoskopas - Jaučiui

Dosnusis Jupiteris lems, kad beveik ištisus metus jausite stabilų pajamų augimą autorinių atlyginimų, komisinių, pasyvių pajamų struktūrų ar net palikimo dėka. Nepaisant to, kad pinigų pritrūkti neturėtumėte, pasistenkite neišlaidauti ir bandydami įgyvendinti savo svajones, gerai apgalvokite išlaidas. Paprastai puikiai tvarkotės su finansais, tačiau dėl to paties Jupiterio ir Neptūno įtakos vasario 13, liepos 16 ir rugsėjo 21 dienomis rizikuojate „sudeginti“ nemažai pinigų vaikydamiesi savo sumanymų. Atsargiai!

eigu turite aiškią viziją, apie kurią nekantraujate pranešti pasauliui, 2019-ieji – pats tas metas! Saturno padedami sugebėsite pagrįsti savo sumanymus neatremiamais argumentais, spinduliuose išskirtine įtaiga, pasitikėjimu savimi, tad nesunkiai rasite bendraminčių bei sulauksite autoritetingų žmonių palaikymo.

Neptūno ir Saturno įkvėpti greitai rasite bendrą kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis, noriai dalinsitės savo patirtimi, gal net imsite vesti seminarus ar paskaitas, todėl nesistebėkite, jeigu metams baigiantis jūsų pažįstamų ratas gerokai prasiplės. Reikšmingesnių įvykių šiuo klausimu tikėkitės sausio 31, birželio 18 ir lapkričio 8 dienomis.

Atminkite, kad yra daugybė būdų dalintis sumanymais bei žiniomis, ir nesvarbu, kurį pasirinktumėte, šeima bei artimi bičiuliai besąlygiškai jus palaikys. Šie metai ypač palankūs įgyvendinti ilgai brandintą projektą leidybos, rašymo srityse. Taigi, jeigu jau seniai svajojate išleisti knygą, sukurti radijo ar televizijos laidą, pradėti vesti mokymus ar paskaitas, drąsiau! Svarbesnių akcentų šia tema laukite vasario 5, liepos 2, liepos 16 ir gruodžio 26 dienomis.

Kinų horoskopas