Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Avinui

Profesiniu atžvilgiu 2022-ieji nestokos veiksmo ir permainų. Išmintingoji Venera jau pirmosiomis sausio dienomis skatins susimąstyti, ar verta tęsti tai, ką pradėjote. Jeigu jau kurį laiką nejaučiate malonumo keliaudami pasirinktu keliu, nesidrovėkite jį keisti. Tik taip žingsnis po žingsnio jūsų kasdienis užsiėmimas virs mieliausiu pasaulyje darbu, kuriame galėsite realizuoti savo giliausius troškimus ir vertybes.

Be abejo, pasitaikys momentų, kai reikės sunkiai padirbėti, tačiau nuo pat sausio iki kovo Marsas ir Venera Ožiaragio ženkle užtikrins, kad rimti reikalai būtų nuolat paįvairinami malonumais. Darbas jus gali praturtinti keletu aspektų ir panašu, kad daugiausiai pelnysite neapčiuopiamos ir nepamatuojamos naudos.

2022 metais ne kartą permąstysite savo požiūrį į pinigus, taip pat gausos bei nepritekliaus sąvokas. Naujos dvasinės įžvalgos įkvėps jus radikaliems pokyčiams įsigyjant ir skirstant materialines gėrybes. Puiku!

Kinų horoskopas