Karjeros horoskopas - Avinui

Profesiniu atžvilgiu metai prasidės gana sėkmingai. Dėl Saulės ir Saturno įtakos jausitės tikri savo likimo šeimininkai, trokšite permainų, tad noriai priimsite Visatos siųstus iššūkius. Kad ir ko imtumėtės, atminkite, jog tikrieji pokyčiai prasideda širdyje. Taigi, jeigu 2019-aisiais būsite nusiteikę gyventi įdomiau, sveikiau ar turtingiau, neabejotinai pasieksite savo tikslą.

Projektai, kurių imsitės metų pradžioje, vos per keletą mėnesių išsivystys į naują įdomią veiklą, o daugiausiai pelno ir profesinio pasitenkinimo iš jų sulauksite apie vasaros vidurį. Vis dėlto, kad ir kaip puikiai klostytųsi reikalai, profesinės sėkmės pikas jus aplankys gruodžio 26-ąją. Jupiterio ir Urano globojami sugebėsite įdarbinti didžiausius savo talentus, tad metai baigsis didžiais kūrybiniais pasiekimais.

Šiemet turėsite daugybę pagundų sugrįžti prie senų neįgyvendintų planų, tačiau greičiausiai jie neatneš tokių rezultatų, kokių tikėsitės. Tai žinodami, pasistenkite vengti skubotų, iki galo neapgalvotų profesinių sprendimų. Aklai nerizikuokite! Prieš žengdami lemiamą žingsnį, įsitikinkite, kad turite saugų planą B.

Nuo kovo 6 dienos Uranas skatins jus eiti rizikingu eksperimentų bei atradimų keliu. Nors iš pradžių tai šiek tiek baugins, metams persiritus į antrą pusę, pajusite, kad be sveiko adrenalino gyventi nebegalite. Balandžio – rugsėjo mėnesiai bus kiek ramesni. Juos išnaudokite atidžiau paanalizuoti savo ateities perspektyvas, įvertinkite pasiekimus ir pamąstykite, kaip jie galėtų jums praversti ateityje. Svarbiausia, neskubinkite įvykių!

Kinų horoskopas