Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Dienos Horoskopas - Avinui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Ugnies ženklas, valdomas Marso

Avinas – ugningo charakterio, nenustygstantis vietoje. Jis drąsus, ryžtingas ir dažniausiai nepasiduoda net didžiausių autoritetų įtakai.

Avinas kviečia žmones į protinį iššūkį ir noriai semiasi patirties. Kadangi yra protingas ir stiprios valios, visada suras neįprasčiausių būtų įgyvendinti savo tikslams. Avinai kruopščiai apgalvoja savo veiksmus ir susikoncentruoja tik į tuos, kurie šiuo metu jiems suteiks daugiausiai naudos.

Avinas turi puikų humoro jausmą, tačiau gali būti ir kandus. Žmonių dėmesį dažnai atkreipia agresyvokas ugninis Avinų elgesys, tačiau jie nėra negailestingi, tiesiog spinduliuoja gyvybingumą ir aistrą, kurios kiti ženklai pavydi. Avinai visada įveikia negandas ir niekada nepavargsta.

Kuo labiau Avinui sekasi, tuo didesnė aistra ir entuziazmas jį apima. Avino pasitikėjimas savimi yra neatsiejamas nuo jo puikios išvaizdos. Jis yra sveikas, gražus ir stilingas.

Avinams tiesiog gyvybiškai reikia iššūkių, todėl jie laikomi bebaimiškiausiu Zodiako ženklu iš visų.