Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Dienos Horoskopas - Liūtui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Ugnies ženklas, valdomas Saulės

Liūtas – apsigimęs lyderis. Jis turi magnetizmo, pasitikėjimo savimi ir užtikrintumo, kuris gali lengvai įtikinti kitus. Tuo daugiau neišsiskiria joks Zodiako ženklas.

Jo ugningas būdas įkvepia žmones sekti paskui į bet kokį situaciją ir Liūtas tampa švyturiu savo pasekėjams. Nepaisant Liūto gebėjimo užpulti ir sudoroti bet kokį priešą, jis valdo, remdamasis pasitikėjimu, o ne fizine jėga ir agresija.

Liūtas jaučia savo išskirtinumą, todėl trokšta būti giriamas ir liaupsinamas. Su juo reikia elgtis atsargiai, nes pajutęs dėmesio stoką, Liūtas gali pademonstruoti savo įžeistą tuštybę ir netgi pykčio priepuolius. Būdamas labai žavus ir garbinamas, Liūtas nemėgsta prisiimti atsakomybės.

Liūto stiprioji pusė – jo švytintys gaurai – gebėjimas įkvėpti ir vadovauti kitiems žmonėms. Liūto darbuotojai būna atsidavę, o tai šio zodiako ženklo atstovams suteikia drąsos ir pasitikėjimo savimi bet kokioje sumaištyje.