Karjeros horoskopas - Liūtui

Profesiniu atžvilgiu 2021-ieji bus permainingi. Saturno dėka ir toliau spindėsite savo neatremiama charizma, turėsite daugybę puikių progų padaryti įspūdį reikiamiems žmonėms ir už tai pelnyti ilgalaikį finansinį stabilumą lemiančias dovanas. Šiemet jums puikiai seksis tvarkytis su visomis užduotimis, beveik niekada nevėluosite ir nedarysite klaidų. Vienintelis dalykas, ko reikėtų pasisaugoti – tai visažinis bendravimo tonas. Jausdami, kaip puikiai jums sekasi, rizikuojate iškelti save aukščiau kitų. Neleiskite, kad arogantiškas elgesys sugadintų metų metus puoselėtas partnerystes.

Visata perspėja, jog metų pradžioje galite pakliūtį į sąmoningai pavyzdžių kolegų jums paspęstas intrigų pinkles. Balandžio – rugsėjo mėnesiais skirkite išskirtinį dėmesį bendravimui su jums svarbiais, parankiais žmonėmis, ypač vyresniais.

Birželį, balandį ar rugsėjo galite sulaukti intriguojančio pasiūlymo leistis į profesinių atradimų kupiną kelionę. Nors dėl jos gali tekti pakoregoti kai kuriuos asmeninius sumanymus, žinokite, kad jūsų pastangos galiausiai atsipirks su kaupu!

Kinų horoskopas