Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Liūtui

Sakoma: susirask mėgstamą užsiėmimą ir neteks dirbti nė dienos, tačiau kad ir kaip mėgtumėte savo darbą, jame vis tiek bus nors šiek tiek rutinos, kuri nedžiugins. 2022 metų pradžioje, Venerai atsitraukiant iš Ožiaragio žvaigždyno tie nervinantys darbo aspektai gali tiek paaštrėti, kad vis sunkiau prisiminsite, dėl ko kadaise pamėgote tai, kuo dabar užsiimate. Neskubėkite daryti išvadų: jau vasario pradžioje Venera sugrįš, o kartu su ja – pasimėgavimas darbu. Kovą apskritai pamiršite, kad kažkas jus slėgė, jausitės puikiai, jūsų inicijuojami pokyčiai prigis.

Savo ruožtu Uranas jūsų Karjeros lauke nuolatos įvedinės pokyčius, tad galite priimti tai kaip ženklą, kad laikas kažką keisti, gal net profesiją. Žinoma, neskubėkite. Galimybių imtis kažko naujo pasitaikys ne viena, ypač per Saulės ir Mėnulio užtemimus, kurių 2022 metais bus keletas: balandžio 30, gegužės 15, lapkričio 8 dienomis. Nesistebėkite, jei kamuos jausmas, kad gal per anksti, gal per didelis atotrūkis nuo to, ką darėte iki šiol. Visų pirma turite aiškiai pamatyti pokyčių prasmę, atsikratyti pasenusiomis idėjomis, ką „privalote“ daryti ar ką sugebėsite pasiekti. Rinkite informaciją, strateguokite savo sekančius žingsnius, apmąstykite schemas kaip įdarbinti savo pinigus. Net jei jums visiškai pakanka to, ką jau esate pasiekę, šiemet galėtumėte nuveikti dar daugiau.

Kinų horoskopas