Karjeros horoskopas - Liūtui

2019-ieji bus kaip niekad darbingi, tačiau tam, kad pasiektumėte numatytus tikslus, privalėsite atsisakyti senų metodų ir pažvelgti į gyvenimą kur kas inovatyviau. Laimei, trys užtemimai Ožiaragyje (sausio 5, liepos 16 ir gruodžio 25 dienomis) padės jums atsikratyti senų įpročių ir įgyti naujų, šiam laikmečiui bei aplinkybėms tinkamų gebėjimų.

Urano įtaka kovo pradžioje lems, kad norėsite apversti savo profesinį gyvenimą aukštyn kojomis. Trokšite permainų! Vis dėlto, neskubėkite. Ši planeta nepaliks jūsų iki pat 2026-ųjų, taigi turėsite marias laiko viską gerai apgalvoti ir suplanuoti. Svarbiausia, nesistebėkite, jeigu jūsų nuomonė iki galutinio sprendimo pasikeis ne vieną kartą – tai nuostabus ieškojimų ir atradimų kupinas kelias.

Rudeniui prasidedant daugybė planetų susivienys tam, kad parodytų jums tiesiausią kelią į sėkmę. Taigi, susikaupkite, laukia išties darbingas, tačiau kartu ir kupinas apdovanojimų metas. Jeigu nesėdėsite sudėję rankų, neabejotinai, pasieksite profesines aukštumas!

Apskritai kalbant, 2019-ieji galbūt nebus patys lengviausi metai, tačiau, jeigu skirsite pakankamai laiko ir dėmesio atlikti savo užduotis geriausiai kaip tik galite, gruodžiui baigiantis Visata jus apdovanos su kaupu.

Kinų horoskopas