Mėnesio Horoskopas - Liūtui

Meilės reikalai

Pirmoje spalio pusėje daugiausia dėmesio skiriste kasdieniams namų ir šeimos reikalams. Labai tikėtina, kad būtent dabar nuspręsite persikraustyti iš vienos vietos į kitą, perdekoruosite savo gyvenamąją erdvę ar būsite įsitraukę į palikimo reikalus. Atsargiai, nes mąstydami išskirtinai pragmatiškai, rizikuojate užmiršti taip santykiams būtiną romantiką ir aistrą! 

Nuo spalio 16-osios pamažu atsipalaiduosite, pažvelgsite į gyvenimą jausmingesnėmis ir erotikos ištrokšusiomis akimis. Tai yapč palankus metas užmegzti naują potencialią pažintį arba pagerinti santykius su dabartiniu partneriu. Nepraleiskite galimybės sužibėti!

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį daug dėmesio pareikalaus šeimos, namų, emociniai reikalai, taigi profesinis gyvenimas laikinai atsitrauks į antrąjį planą. Jausite poreikį pailsėti ir pabūti su artimaisiais. Nepaisant to, palanku planuoti savo profesinę ateitį, reorganizuoti savo veiklą, galbūt pamažu imtis naujo ilgalaikio projekto. Patikrinkite seniai „užmestus“ reikalus: elektroninius laiškus, žinutes, popierius stalčiuose.

Mėnesiui baigiantis, didėja tikimybė susipykti su bendradarbiais ar vadovybe. Jūsų nuomonė ir motyvai atsidurs po didinamuoju stiklu, tad jums teks tvirtai pagrįsti savo veiklą – faktais, nekeliant balso. Galimas dalykas, kad jus kaltins, esą nepakankami dėmesio skiriate prioritetiniams dalykams. Galite užkirsti tam kelią, iš anksto pasiruošdami viskam, kas buvo išvardinta. Niekas negalės prie jūsų prisikabinti, jei neras prie ko, bet jei labai norės – visada ras.

Astrologo patarimas – nenusiminkite ir nepasiduokite, neleiskite stresui pasiglemžti geriausių jūsų savybių. Užuot agresyviai gynę savo neefektyvų darbą, verčiau pripažinkite, kad jaučiatės ne ypač užtikrintai ir jums reikalinga pagalba.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą