Mėnesio Horoskopas - Liūtui

Meilės reikalai

Rugpjūtį meilės reikalai nugrims į antrąjį planą, mat nuo pirmųjų mėnesio dienų planetos skatins jus atsinaujinti, pakeisti įvaizdį ir gerai pagalvoti, kokiais žmonėmis jus mato aplinkiniai. Dėl šios priežasties rizikuojate pasirodyti egocentriški ar net egoistai,  o tai gali gerokai apkartinti santykius su mylimu žmogumi ar apsunkinti galimybę užmegzti naują romantišką pažintį. 

Antroje rugpjūčio pusėje daugybė įtakingų dangaus kūnų susivienys, kad savo įgimta charizma vėl užvaldytumėte aplinkinių dėmesį. Kaip bebūtų, atrasti vietos kitam žmogui šiomis dienomis bus kaip niekad sunku. Nebandykite paaiškinti susiklosčiusios situacijos ir paprasčiausiai atsiduokite įvykių tėkmei. Kas žino, galbūt netikėti atradimai jus maloniai nustebins?   

Karjeros perspektyvos

Veneros viešnagė Liūto žvaigždyne beveik ištisą mėnesį padės jums spindėti kolegų akyse. Atrodys, kad kiekvieną jums pavestą užduotį įveikiate vos vienu piršto mostelėjimu, o paklausyti jūsų išmintingų patarimų būriuosis minios bendraminčių. Po 21 mėnesio dienos galite sulaukti neplanuoto atlygio, kuris gerokai papildys jūsų banko sąskaitą. 

Astrologo patarimas – išnaudokite rugpjūčio 11 – 29 dienas svarbiems profesiniams ėjimams.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą