Mėnesio Horoskopas - Liūtui

Meilės reikalai

Birželį būsite nusiteikę gana melancholiškai. Tikėtina, kad laikysitės įsikibę senų svajonių, kurios galiausiai baigsis skaudžiu nusivylimu. Kad taip nenutiktų, ramiai apgalvokite savo pastaruosius sprendimus meilės srityje, venkite demonstruoti pavydą, nesivelkite į intrigas.  Jeigu jau sutikote tą vienintelį, Visata vilios jus praskaidrinti kasdienybę kito žmogaus glėbyje. Atminkite, kad bet koks žingsnis į kairę išlįs į viešumą greičiau nei įsivaizduojate!

Dėl Saulės ir Veneros įtakos mėnesio vidurys bus kiek aistringesnis. Šiomis dienomis galite susipažinti su įdomiu žmogumi, kuris privers jūsų širdį plakti smarkiau. Kaip bebūtų, net ir tokiu atveju, pernelyg nesileisite į romantiškas avantiūras, išliksite ramūs ir susikaupę. Jeigu esate vedę, šios savaitės bus kupinos aistros ir malonumų. Tai puiki proga įpūsti savo šeimyniniam gyvenimui daugiau gyvybės, nepraleiskite jos!

Karjeros perspektyvos

Dėl Saulės ir Veneros įtakos birželį daug išlošite įsitraukę į grupinius projektus ar vystydami verslą internetu. Didžiąją mėnesio dalį planetos skatins jus išlikti diskretiškais, tad kitaip, nei visada, mėgausitės galėdami dirbti ramiame kampelyje, kur jūsų nepasiekia aplinkinių akys. 

Negana to, šį mėnesį uždirbsite daugiau pasikliaudami savo intuicija bei pirmykščiais išgyvenimo instinktais, nei užleisdami vietą savo impulsyviai, riziką mėgstančiai prigimčiai.  Būtų idealu, jeigu dabar galėtumėte atidėti ilgalaikes paskolas ar stambesnius pirkinius. Skirkite sau pakankamai laiko viską apgalvoti ir neleiskite aplinkiniams daryti jums įtakos finansiniais klausimais.

Jeigu ieškote naujo darbo, šį mėnesį galite skaudžiai nusivilti. Kad ir kaip bandytumėte atrasti širdžiai mielą veiklą, greičiausiai turėsite pripažinti, kad nuo rutinos taip ir nepabėgsite. Kaip ir kiekviename darbe turėsite stengtis, kad įrodytumėte savo profesionalumą. Nesidrovėkite pripažinti, kad kažko nežinote, ir noriai mokykitės.

Astrologo patarimas – tvarkydami reikalus venkite įsakmaus tono.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą