Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Birželis – asmeninių transformacijų metas, tad laukite permainų visose gyvenimo srityse. Visata skatins kelti nepatogius klausimus ir drąsiai ieškoti atsakymų. Negana to, noriai išbandysite naujoves ir ieškosite būdų praskaidrinti kasdienybę. Tai puikus metas įpūsti į savo šeimyninį gyvenimą daugiau gyvybės, tačiau kartu tai laikotarpis, per kurį patikrinsite daugybę nuostatų, kuriomis iki šiol besąlygiškai tikėjote. 

Jeigu vis dar esate vieniši, gali būti, kad pirmoje mėnesio pusėje nueisite į pasimatymą su labai protingu išsilavinusiu žmogumi iš savo artimos aplinkos (galbūt bendradarbiu?), kuris jus labai traukia fiziškai. Birželiui baigiantis naujos pažintys daugiausiai liepsnos aistromis, tačiau ilgalaikių perspektyvų greičiausiai neturės.

Karjeros perspektyvos

Birželį jūsų profesinė sėkmė priklausys nuo to, kaip sugebėsite išnaudoti savo asmenines pažintis. Galbūt kažkas iš artimųjų ar gerų bičiulių padės jums susirasti įdomesnį darbą arba kažkas iš bendradarbių užtars jus pokalbyje dėl paaukštinimo?

Taigi, jeigu pasistengsite, birželį padarysite gana didelį karjeros šuolį. Daugelis jūsų idėjų pagaliau įgaus aiškią formą, planai netruks virsti realybe, o pasiryžimas negailėti jėgų dėl svajonės neabejotinai duos taip trokštamų rezultatų. Mokykitės, dalyvaukite įvairiuose profesiniuose seminaruose, paskaitose, keliaukite ir plėskite akiratį. Visa tai užtikrins, kad jūsų pasiekti rezultatai neprarastų aktualumo ir ateityje.

Jeigu būsite apdairūs, šį mėnesį sugebėsite užsidirbti papildomai. Tačiau tai nereiškia, kad galite sau leisti išlaidauti ar tenkinti spontaniškus įgeidžius. Gerai apgalvokite kiekvieną pirkinį, kad vėliau netektų gailėtis dėl savo lengvabūdiškumo!

Astrologo patarimas – priimdami sprendimus, būtinai pagalvokite, kokią įtaką jie padarys jus supančių žmonių gyvenimams.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą