Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Rugpjūtį keletas įtakingų planetų susivienys, kad nuspalvintų jūsų meilės reikalus žaviausiais fejerverkais! Jausmai užvaldys visas jūsų gyvenimo sritis, tačiau dėl Merkurijaus įtakos ne viskas eisis kaip per sviestą. Nuostabu, jeigu jums pavyks sutikti jūsų lūkesčius atitinkantį partnerį. Visą mėnesį kartu su juo skraidysite padebesiais! Deja, taip pat gali būti, kad jūsų jausmai liks be atsako. Taigi neužsisvajokite ir į gyvenimą žvelkite ne pro rožinius akinius!

Karjeros perspektyvos

Merkurijaus ir Urano prieštaros veikiami, galite patirti įvairių nesusipratimų, staigių pokyčių bendraujant su kolegomis ar dirbant su dokumentais. Todėl patartina peržiūrėti senas sutartis, įsitikinti, ar turite visus leidimus ir pažymėjimus. 

Kita vertus, nuo mėnesio vidurio jūsų karjerą paeiliui valdys Marsas, Venera, Saulė ir galiausiai Merkurijus, tad pabandykite tinkamai išnaudoti jums suteikiamas progas pagerinti savo finansinę situaciją – jų pastebėsite ne vieną. 

Astrologo patarimas – žvaigždės šypsosis tiems, kurie keliauja arba mokosi. Be abejo, stengtis reikės, ypač jei perlaikote kažkada anksčiau neišlaikytą egzaminą.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą