Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Visata lems, kad pirmoje mėnesio pusėje meilė bus neatsiejama nuo draugystės, linksmybės – nuo ateities planų. Noriai dalyvausite įvairiuose socialiniuose projektuose, bendruomenės reikaluose, lankystės draugų rengiamuose vakarėliuose, šventėse ir tai, be jokios abejonės, padės sutikti tą vienintelį, su kuriuo ateityje galėsite dalintis visais džiaugsmais bei rūpesčiais. Jeigu jau turite savo išrinktąjį, spalį jums pasitaikys aibė palankių galimybių sustiprinti santykius ir įkvėpti jiems papildomos aistros.

Antroje mėnesio pusėje jūsų neapleis romantiška nuotaika, kaip bebūtų, dėl to nebūtinai jausitės laimingesni nei įprastai. Priimdami sprendimus, pasistenkite nusiimti rožinius akinius, antraip idealizuodami susiklosčiusią situaciją galiausiai rizikuojate skaudžiai nusivilti.

Karjeros perspektyvos

Šį mėnesį bus sunkiau rasti naują darbą, o dirbantiems – pasižymėti vadovybės akyse. Daugiausiai išlošite išlikdami kuklūs, dėmesingi ir pasirengę padėti kitiems, nesitikėdami už tai kažkokio konkretaus atlygio ar pagyrų. Jei matote, kad gauti jus tenkinantį darbą sunku ar neįmanoma, nenusiminkite: įsitraukite į savanorystę, parodykite, kad jums svarbu, kas vyksta aplink jus, parodykite, kad mątote ne tik apie save ir kad esate atsidavę bendram tikslui. Jūsų pastangos bus įvertintos ir baigiantis mėnesiui galbūt gausite rimtą darbo pasiūlymą.

Jūsų pajamos bus stabilios, sulauksite palaikymo iš kitų žmonių. Mėnesiui baigiantis, venkite išlaidavimo su draugais ir nepersistenkite mėgindami dovanomis nustebinti mylimą žmogų.  

Astrologo patarimas – neskubėkite imtis veiksmų. Leiskite sau pailsėti, susikaupti, suvokti, kas jūsų valioje, o kas ne, taip pat – ką iš tiesų reiškia viena ar kita situacija, nutikusi darbe ar bendraujant su draugais.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą