Mėnesio Horoskopas - Šauliui

Meilės reikalai

Balandį planetos gerokai pakaitins jums kraują, tad būsite aistringi ir trokšite praleisti kuo daugiau laiko su priešingos lyties atstovais. Tiesa, apie mėnesio vidurį išgyvensite šiek tiek ramesnį laikotarpį, tačiau apskritai kalbant, jausmingoji Venera apdovanos jus išskirtiniu žavesiu, gebėjimu vilioti ir flirtuoti, polinkiu užkariauti ir sukurti naujus santykius. 

Kaip ten bebūtų, nesitikėkite harmoningų ir darnių santykių poroje. Priešingai, dabar būsite ypač emocionalūs, tad dažnai rizikuosite įsivelti į pačias dramatiškiausias ir jausmingiausias diskusijas, kokias tik galite įsivaizduoti!

Karjeros perspektyvos

Balandžiui prasidedant nesunkiai įveiksite visas profesines kliūtis ir gana sparčiai skinsitės kelią į sėkmę bei pripažinimą. Vėliau pajusite stiprų Visatos postūmį ieškoti papildomų būdų užsidirbti daugiau pinigų. Finansinis stabilumas taps šio mėnesio prioritetu ir didžiausia siekiamybe. Kadangi iš prigimties esate užsispyrę, greitai pajusite pirmuosius pagerėjimo ženklus. Turėdami daugiau pinigų, akylai sekite savo išlaidas ir pasistenkite išlaikyti subalansuotą mėnesio biudžetą.

Astrologo patarimas – atidžiau rūpinkitės savo nuosavybe ir šeima.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą