2019 Metų Horoskopas - Šauliui

Beveik ištisus metus Jupiteriui viešint Šaulio žvaigždyne 2019-ieji jums bus išties įspūdingi. Paprastai ši planeta pabrėžia ženklo, kuriame svečiuojasi, geruosius ir neigiamus gyvenimo aspektus, tačiau nesibaiminkite – Venera lems, kad artimiausiais metais trykšite optimizmu, pasižymėsite atvira pasaulėžiūra, visame kame ieškosite teigiamų pusių bei nuotykių. 

Būkite budresni sausio, liepos ir rugsėjo mėnesiais. Šiuo metu dažnai gyvenimas atrodys vien juodas arba baltas, tačiau derėtų prisiminti ir kitas spalvas. Nepulkite į kraštutinumus, neteiskite savęs už padarytas klaidas ir pernelyg nesididžiuokite pasiekimais. Mylėkite save už tai, kokie esate!

Nepaisant to, kad auklėjimas didele dalimi suformuoja mūsų asmenybę, šiemet būsite linkę išsilaisvinti iš šeimos taisyklių, visuomenės primestų normų ar tautinio identiteto. Jausitės tikri pasaulio piliečiai, pasirengę išskleisti sparnus nuotykių kupinam skrydžiui per margąjį pasaulį. Kaip bebūtų, kad ir ką darytumėte, gerbkite savo šaknis.

Merkurijui viešint Skorpiono žvaigždyne visą rudenį jus kamuos savojo „aš“ paieškos. Vis klausite savęs, kas tokie esate ir kokiu tikslu atkeliavote į šį pasaulį. Nesikankinkite vieni. Labai tikėtina, kad užtektų pasikalbėti su artimu bičiuliu, šeimos nariu ar psichologu, kad mintys pamažu susidėliotų į savas vietas. 

Negana to, planetos skatins jus labiau susirūpinti savo fizine bei dvasine sveikata. Jeigu pastaruoju metu tam skyrėte mažai laiko, 2019-aisiais nebegalėsite ignoruoti kūno jums siunčiamų žinučių ir norėdami išlaikyti stabilią ar pagerinti gyvenimo kokybę privalėsite kažką keisti. Galbūt užteks į savo mitybos racioną įtraukti daugiau sveikų produktų? O gal teks pakoreguoti įpročius ir automobilį iškeisti į dviratį ar ilgesnį pasivaikščiojimą? Svarbiausia, sukaupkite visą savo šaulišką valią ir jums tikrai pavyks!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą