2021 Metų Horoskopas - Šauliui

2021-ieji Šauliams neabejotinai atneš ekstremalių permainų. Urano ir Saturno paskatinti imsite keisti savo senus įpročius bei atidžiau rinksitės, kokiai veiklai atiduodate daugiausiai laiko ir jėgų. Be jokių tabu mėgausitės gyvenimu ir nesidrovėdami pasirodyti savanaudžiais atsisakysite projektų, kurie galbūt nesuteiktų jums visiško vidinio pasitenkinimo. 

Jaučiate, kad 2020-aisiais pasaulis tarsi subyrėjo, tad nenuostabu, jog 2021 metai jums taps asmeninio atsikūrimo laikotarpiu. Žinoma, norėdami iš esmės atsinaujinti, pirmiausiai privalote priimti Visatos mestą iššūkį pakoreguoti ligšioles socialines, politines bei ekonomines pažiūras. Tik taip pranoksite savo pačių lūkesčius ir padėsite sukurti visuomenę, kurioje gera gyventi kiekvienam jos nariui. Šiuo atžvilgiu ypač reikšmingi gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai.

Jupiterio dėka gegužės 13 – liepos 28-osios laikotarpis bus ypač palankus su šeima susijusiems sprendimams. Galbūt nuspręsite susituokti arba susilaukti vaikų? Kadangi būtent Jupiteris yra astrologinis jūsų globėjas, labai tikėtina, jog būtent 2021-aisiais ims pildytis slapčiausios ir karščiausios jūsų svajonės.

Metams baigiantis skirsite vis daugiau jėgų atrasti tobulą pusiausvyrą tarp asmeninio bei profesinio gyvenimo. Turėsite ne vieną galimybę pažvelgti į savo kasdienybę iš šalies, iš naujo apgalvoti prioritetus bei nuspręsti, ko turite atsisakyti, kad galėtumėte gyventi visavertiškiau. Priimdami sprendimus, pasikliaukite savo nepriekaištinga intuicija. Ji jūsų nenuvils!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Šaulio ženklą