2019 Metų Horoskopas - Mergelei

Nors sakoma, kad namai yra ten, kur širdis, 2019 metais puikiai jausitės bet kokioje vietoje. Dabar labiau nei bet kada stengsitės atnaujinti ar sustiprinti santykius su šeimos nariais ar pačiais artimiausiais draugais, nes būtent būdami su jais, labiausiai jausitės esantys savo vietoje. Astrologinės Veneros bei Jupiterio sąsajos sausio 22 bei lapkričio 24 dienomis paskatins jus prisiminti savo etnologines šaknis, labiau susimąstyti apie savo tautybę bei kultūrinį-istorinį palikimą. 

Visata perspėja, kad gyvenimas bus ne visada rožėmis klotas, tad ypač svarbu, kad atskirtumėte savo lūkesčius apie tai, kokia turi būti šeima, ir kokia ji yra iš tiesų. Nesivaikykite idiliško paveikslėlio ir susitaikykite su tuo, kad kiekvienas šeimos narys – tai unikali asmenybė: su savo norais, patirtimi bei charakterio ypatybėmis. Būkite lankstūs, išmokite prisitaikyti.

Apie rugpjūtį jūsų dėmesys labiau pakryps į profesinius reikalus ir kitus saviraiškos būdus. Padedami net 5 planetų, sklandžiai ir lengvai dėstysite savo sumanymus platesnei klausytojų auditorijai, greitai atrasite reikiamų kompanjonų, rėmėjų, sudarysite sėkmingus sandorius. Tai gana perspektyvus laikotarpis, tad išnaudokite jį išmintingai!

Pradedant kovo 6 d. Visata įvairiais būdais skatins jus praplėsti savo akiratį. Laukite netikėtų gyvenimo posūkių ir tarpkultūrinių patirčių, kurios įkvėps perkainoti savo vertybių sistemą bei labiau kvestionuoti supančią aplinką. 

Ruduo – puikus metas atsinaujinti, tad pasinaudokite planetų palankumu ir pabandykite atsikratyti įkyrėjusių žalingų įpročių, pakoreguokite savo gyvenimo būdą, pakeiskite darbą ar gyvenamąją vietą. Darykite viską, kas praturtintų gyvenimą naujomis spalvomis. Jūsų rankose – visi reikiami įrankiai, tad daugiau drąsos ir pasinaudokite jais!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Mergelės ženklą