Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Mergelei

2022 metais Venera ragins jus nepasikliauti atsitiktinumu meilės srityje ir skatins imti likimą į savo rankas. Visą sausį praleisite valandų valandas galvodami apie tai, ko labiausiai trokštate romantiškuose santykiuose. Nesvarbu, esate įsipareigoję, kai kada nueinate į pasimatymą ar visiškai jų atsisakote, laikas iš naujo įvertinti, ar esate patenkinti savo gyvenimu. Vasario 16 – kovo 6 dienos – ypač palankios sužavėti svajonių partnerį. Kaip bebūtų, ruoštamiesi į „medžioklę“, atminkite, jog svarbiausia ne išvaizda, o iniciatyva.

Negana to, 2021 m. gruodžio 28 d. – 2022 m. gegužės 10 d. ir 2022 m. spalio 27 d. – gruodžio 20 d. Jupiterio viešnagė Žuvyse dar labiau pakaitins jūsų aistras, tad turėsite dar daugiau galimybių susirasti tą vienintelį arba dar giliau įsimylėti. Būkite pasiruošęs jomis pasinaudoti!

Vasario 17-osios Jupiterio ir Urano dermė Jautyje skatins jus drauge su mylimu žmogumi išbandyti kažką naujo, ieškoti nuotykių. Pasinaudokite galimybe romantiškai pabėgti, leistis į dvasinius ieškojimus ar tiesiog užsiregistruoti kartu lankyti įdomias pamokass.

Balandžio 12-osios Jupiterio ir Neptūno viešnagė Žuvyse leis jums geriau susitapatinti su mylimu žmogumi. Neretai atrodys, kad skaitote vienas kito mintis ar jaučiate vienas kito jausmus. Visa tai nuostabu, tiesiog nepamirškite, kur baigiatės jūs ir prasideda jūsų antroji pusė.

Kinų horoskopas