Meilės horoskopas - Mergelei

Per pastaruosius septynerius metus Uranui viešint Avino žvaigždyne sužinojote nemažai naujo apie tai, kokie spontaniški ir kupini nuotykių gali būti santykiai su mylimu žmogumi. Tai, ko išmokote, lydės jus visus 2019-uosius!

Pirmąjį metų ketvirtį būsite nusiteikę priimti rizikingus sprendimus, meilėje nuolat ieškosite naujų įkvėpimo šaltinių. Dienos, kuomet poroje buvote rimtoji atsakingoji pusė – jau seniai praeity. Atėjo metas apsikeisti vietomis ar bent jau atsipalaiduoti ir linksmintis kartu su mylimu žmogumi. Labai tikėtina, kad tokiomis aplinkybėmis pamatysite savo partnerį visiškai naujoje šviesoje.

Nustokite kurti penkmečio planus ir paprasčiausiai mėgaukitės akimirka. Gyvenimas – toks nenuspėjamas, tad pabandykite atsiduoti jo tėkmei ir leiskitės stebinami. Įsimintiniausios šiuo atžvilgiu bus sausio 13, liepos 16 ir rugsėjo 21 dienos.

Saturnui viešint Ožiaragio žvaigždyne bus gana sunku atsipalaiduoti ir užmiršti savo smulkmeniškąją prigimtį. Kaip bebūtų, galbūt nieko nenutiks, jeigu planuodami darbotvarkę pasiliksite daugiau laisvo laiko improvizacijai ir poilsiui? Nors iš pradžių tai padaryti bus gana baisu, atminkite, kad niekada nesužinosite, kas gali nutikti, jeigu neišlįsite iš savo susikurto saugaus burbulo.

Apskritai kalbant, jeigu kas nors ir gali priimti geriausią, labiau apgalvotą ir išanalizuotą sprendimą, tai neabejotinai esate jūs. Žinoma, santykiai – sunkus darbas, tačiau linksmybės ir romantika yra neatsiejama jų dalis. Taigi neleiskite, kad baimė pasirodyti nerimtiems ar neatsakingiems trukdytų jums mėgautis gyvenimu. Esate verti būti laimingi!

Kinų horoskopas