Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Ožiaragiui

Visko, kas 2022-aisias nutiks su jūsų meilės reikalais, priežastimi būsite jūs. Jūsų santykių kokybė labai priklausys nuo to, kaip sutarsite patys su savimi ir kiek energijos skirsite kitiems. Tai žinodami, stiprinkite savivertę ir puoselėkite meilę sau.

2021 m. gruodžio 19 d. – 2022 m. sausio 29 d., vasario 16 d. ir kovo 3 d. jausmingoji Venera ragins jus atidžiau paanalizuoti savo santykius su mylimu žmogumi. Galbūt jų fasadinė aplinkiniams matoma pusė seniai nebeatitinka to, kas vyksta už uždarų durų. Gyvenimas – ne gražus atvirukas, tad darykite viską, kad kasdien galėtumėte mėgautis tokiais santykiais, kokių jaučiatės nusipelnę.

Vasario 17-osios Urano ir Jupiterio dermė dangaus skliaute ragins jus daugiau eksperimentuoti. Išbandykite naujus būdus susipažinti internetinėse platformose, nueikite į kitokio formato pasimatymą, praleiskite daugiau laiko su mylimu žmogumi įvairiose įkvepiančiose ir atpalaiduojančiose vietose.

Nepaisant to, kad paprastai kalbėdami ar rodydami savo jausmus jaučiatės nejaukiai, balandžio 10 – 29 d., gegužės 22 – birželio 13 d. ir lapkričio 8 d. Visata skatins jus klausytis savo kūno ir leisti jam daugiau kalbėti, kai esate su tuo ypatingu žmogumi.

Kinų horoskopas