Meilės horoskopas - Ožiaragiui

2020-aisiais jums teko išmokti daugybę asmeninių pamokų, tad 2021-aisiais meilės srityje būsite nusiteikę pademonstruoti visą sukauptą patirtį. Savo ruožtu išmintingoji trijulė – Uranas, Saturnas ir Jupiteris – suteiks jums neregėtų galimybių susipažinti su įdomiais žmonėmis, flirtuoti ir megzti ilgalaikes romantines pažintis. Labai tikėtina, jog šiais metais jus trauks egzotiški, įprastai į jūsų akiratį nepatenkantys potencialūs partneriai. Rinkdamiesi žmogų, su kuriuo norėtumėte praleisti daug laiko, būsite ypač išrankūs. Kaip bebūtų, tai tik į gera.

Metams baigiantis būsite pasirengę trūks plyš pagerinti savo meilės reikalus, tad nersitės iš kailio bandydami pakurstyti šeimos židinį ar kur kas dažniau išeisite į žmones, siekdami sutikti to vienintelio žvilgsnį. Negana to, tai ypač palankus metas nutraukti nesėkmingą partnerystę ir metus užbaigti atveriant sau kelius į laimingą gyvenimą.

Nuo gruodžio 19 dienos Visata suteiks jums keletą vertingų pamokų apie savivertę bei meilę sau. Nepraleiskite unikalios galimybės patobulėti!

Kinų horoskopas