Meilės horoskopas - Ožiaragiui

Nieko nestebina, kai santykiuose esate tie rimtieji, nevengiantys pareigų bei atsakomybės, tačiau tiesa ta, kad ilgainiui ši rolė gali turėti neigiamos įtakos jūsų asmeniniam gyvenimui. 2019-aisiais Urano ir Marso padedami turėtumėte labiau atsipalaiduoti ir pradėti į gyvenimą žvelgti šiek tiek paprasčiau.

Balandį ir gegužę planetos išlaisvins jūsų seksualumą ir skatins išlįsti iš komforto zonos. Būtent dėl šios priežasties, pavasarį laukite intriguojančių pasiūlymų, netikėtų susitikimų bei žavingų pažinčių. Labai tikėtina, kad jau spalio – lapkričio mėnesiais pamatysite, kurioms iš šių draugysčių lemta tęstis ilgalaikėje perspektyvoje. Svarbiausia, neskubėkite susisaistyti rimtais pažadais. Užmirškite įgimtą santūrumą ir paprasčiausiai mėgaukitės spalvingu, kupinu aistrų bei nuotykių gyvenimu.

Saulės užtemimas Vėžyje liepos 2 dieną paskatins jus atversti naują lapą meilės knygoje. Galbūt nuspręsite pasipiršti ar ištekėti, o gal priešingai – nutrauksite santykius, kurie jums trukdo gyventi visavertį laimingą gyvenimą. Kad ir kas tai būtų, priimdami sprendimą neabejokite – viskas tik į gera!

Apskritai kalbant, 2019 metais nebijokite parodyti savo jautriąją pusę. Juk galų gale ko verti santykiai, jeigu negalite atsipalaiduoti ir atvirai parodyti, kaip jaučiatės?

Kinų horoskopas