2019 Metų Horoskopas - Ožiaragiui

Saturno ir Plutono paskatinti rinkdamiesi darbus 2019-aisiais labiau atsižvelgsite į savo fizines bei dvasines galimybes. Iš prigimties esate tikrų tikriausi darbomanai, todėl atsisakyti įdomaus, o juo labiau pelningo, projekto jums tikrai nelengva. Kaip bebūtų, prisiminkite, kad visų pasaulio pinigų tikrai neuždirbsite, o štai gerokai pakenkti savo sveikatai tikrai galite. Trys užtemimai jūsų ženkle lems, jog sausio 5, liepos 16 ir gruodžio 25 dienomis turėsite ypač valdytis, kad neapsiimtumėte padaryti daugiau nei leidžia jūsų jėgos. Tai žinodami, maždaug šiomis dienomis susilaikykite nuo svarbių profesinių sprendimų.

Nepaisant jūsų ramaus ir dažnai rimto veido, kažkur giliai savyje slepiate žaismingą vaiką. Nuostabiausia tai, kad šiemet, Jupiteriui viešint Šaulio žvaigždyne, jausitės ypač laisvi, atsipalaidavę, noriai juokausite, krėsite pokštus ir paprasčiausiai linksminsitės. Planetos įkvėps jums daugiau optimizmo ir paskatins tikėti, kad viskas, kas vyksta jūsų gyvenime, tik į gera!

Vasario 10 – balandžio 16 dienomis priimdami sprendimus pasikliaukite intuicija, tačiau kartu neužmirškite keletą kartų patikrinti faktų. Merkurijaus padėtis dangaus skliaute lems, kad kovą bus ypač sunku kritiškai įvertinti situaciją ar išgirstą informaciją. Turėkite tai omenyje derindami darbo ar šeimyninius reikalus!

Apskritai kalbant, nepaisant visų astrologinių trikdžių, 2019-aisiais turėsite puikių galimybių įtvirtinti savo autoritetą, susikurti nepriekaištingą įvaizdį ir pakylėti gyvenimą į naują, kur kas geresnį, kokybiškesnį, lygmenį. Turite viską, ko reikia, tad labiau pasitikėkite savimi ir pirmyn! 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą