2021 Metų Horoskopas - Ožiaragiui

2021-aisiais išmintingasis Saturnas skatins jus iš naujo suvokti savo asmeninę vertę ir, užuot pasitenkinus pagyrimais bei sėkmingai laiku atliktomis užduotimis, ieškoti veiklos, kuri padėtų visiškai atsiskleisti jūsų nuostabiai asmenybei. Dėl šios priežasties tikriausiai teks perskirstyti savo finansus. Juk gali būti, kad kurį laiką nedirbsite ieškodami tikrai geros bei perspektyvios profesinės pozicijos. Laimei, įdomaus ir drauge pelningo darbo paieškos neužsitęs, tad šiuo atveju svarbiausia nebijoti pokyčių ir išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį geresnio gyvenimo link.

Labai tikėtina, jog metams įsibėgėjus pagaliau jausite radę savo vietą po Saule. Džiaugsitės, galėdami eksperimentuoti, kurti bei priimti nuo nieko kito neprikausančius sprendimus. Tai lems dar didesnį pasitikėjimą savimi bei nuties tvirtus tiltus į ilgalaikę sėkmę ateityje.

Gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai ragins skirti daugiau dėmesio emocinei sveikatai. Tai ypač palankus metas atsikratyti jus kamuojančių kompleksų, prisiminimų apie kadaise patirtas nesėkmes bei asmenines nuoskaudas. Nors palikti emocinį bagažą nėra lengva, pasistengti tikrai verta. Prisiminkite įvairias dvasines praktikas (maldą, meditaciją) ir prireikus nesidrovėkite pasikonsultuoti su profesionaliu psichologu. Negana to, norėdami atrasti tobulą asmeninio gyvenimo bei darbo balansą, šiemet turėsite atidžiai peržvelgti ir savo darbinius įpročius. Galbūt jau užteks aukoti artimiesiems skirtą laiką profesiniams užmojams? 

Metams baigiantis mėgausitės savo kūrybos vaisiais. Nesvarbu, kas tai būtų – profesinio projekto sėkmė ar kūdikio gimimas – atsidursite aplinkinių dėmesio centre ir sulauksite nemažai liaupsių. Tai taip pat puikus metas atsisakyti nepasiteisinusių partnerysčių bei užmegzti naujas romantines pažintis. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Ožiaragio ženklą