2021 Metų Horoskopas - Vandeniui

2021-aisiais sulauksite įspūdingų likimo dovanų! Visata gerokai stimuliuos jūsų savivertę, tad teks pripažinti, kada dirbdami pernelyg ištirpstate minioje, ar kada turėdami, ką pasakyti, kalbate pernelyg tyliai. Leiskite savo unikaliai asmenybei spindėti ir nesidrovėdami užimkite jūsų vertą profesinę poziciją! Tai ypač palankus metas atsikratyti visko, kas trukdo tvirta koja žengti pasirinktu keliu, ir išsiugdyti naujus bei patobulinti esamus emocinius įgūdžius geresnio kokybiškesnio gyvenimo labui. 

Saturno ir Urano dermė dangaus skliaute vasario 17, birželio 14 ir gruodžio 24 dienomis skatins puoselėti psichologinę sveikatą ir nubrėžti aiškias ribas šeimyniniame bei profesiniame gyvenime. Savo ruožtu išmintingasis Jupiteris parodys, kiek daug galite pasiekti paprasčiausiai pasitikėdami savimi. Labai tikėtina, jog būtent šiomis dienomis pranoksite savo pačių lūkesčius ir pasaulis jums plos atsistojęs. Šaunu!

Visata lems, jog 2021 metais pakis ir jūsų socialinis ratas. Gegužės 26 ir gruodžio 4 dienos užtemimų dėka, sugebėsite kritiškai įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis, tad nieko nenustebinsite, jeigu galiausiai nuspręsite nutraukti ryšius su kai kuriais nuolat nuotaiką gadinančiais bičiuliais ar jūsų vertybių nebeatitinkančia bendruomene. Tokiu būdu tversite kelius naujoms gera žadančioms pažintims, kurios ilgainiui taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi.

Birželio 10-osios Saulės užtemimas įkvėps jus nesitenkinti rutiniška kasdienybe ir drąsins ieškoti nuotykių. Labi tikėtina, jog būtent šiuo metu susipažinsite su įdomiu žmogumi, kuris netruks pavergti jūsų širdį. O gal net susilauksite vaiko? Kad ir kas tai būtų, galite neabejoti – šeimyninis gyvenimas taps kur kas džiaugsmingesnis ir spalvingesnis.

Tikėtina, jog metams baigiantis jums teks pakeisti gyvenamąją vietą: būstą, miestą ar net valstybę. Nors realiausia to priežastis bus nesutarimas su šeimos nariu ar kambario draugu, pabandykite pažvelgti į susiklosčiusią situaciją kaip galimybę išlįsti iš savo komforto zonos ir išbandyti kažką naujo. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą