2019 Metų Horoskopas - Vandeniui

2019-aisiais Visata skatins jus pateisinti savo, kaip vienų didžiausių Zodiako ženklų maištautojų, reputaciją, tačiau iš tiesų struktūra bei organizuotumas jums labai svarbūs. Tiesa ta, kad užuot taikęsi prie kažkieno kito sistemos, trokšite sukurti savitą veiklos modelį. Daugiau disciplinos ir jums tikrai pavyks!

Per keletą pastarųjų metų Uranas jums privirė nemažai košės asmeninėje ir politinėje plotmėje. Tikriausiai retai kada drovėjotės sakyti tai, ką manote, net jeigu dėl to tekdavo susipykti su artimiausiais žmonėmis. Pykčiai įsiplieskia ir užgęsta greitai, bet ilgalaikės jų pasekmės dar ir 2019 metais kartins jums gyvenimą. 

Pavasario įvykiai paskatins jus iš esmės pakeisti požiūrį į šeimą, namus ir savo vietą juose, o šiuos naujus įsitikinimus „šlifuosite“ net septynerius ateinančius metus. Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Venera ir Marsas padės išsigydyti senas sielos žaizdas, sudarydami sąlygas atsirasti naujiems, pasitikėjimu ir pagalba grįstiems santykiams. Svarbiausia, turėsite išmokti nesureikšminti nuomonių skirtumų ir ieškoti kompromisų neišduodami savo puoselėjamų vertybių. 

Apskritai kalbant, 2019-ieji bus kaip niekad socialūs. Geriausia naujiena ta, kad laukiančių pokyčių neteks pasitikti vieniems. Veneros ir Jupiterio jungtys paskatins jus ieškoti panašia vizija besivadovaujančių žmonių ir jūs juos tikrai surasite. Šaunu!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą