Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Vandeniui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Vandenio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Oro ženklas, kurį globoja Uranas

Vandenis – kūrybiškas, novatoriškas, žvelgiantis giliau. Jis stengiasi praplėsti bendrai visuomenėje priimtas normas, laužo standartus ir taip randa sau įdomios veiklos.

Tai modernus žmogus, visada žvelgiantis tik į ateitį. Dažnai Vandenis pirmiau nei bet kas kitas įžvelgia ateities perspektyvas ir savo idėjomis išjudina aplinkinius. Jis yra ypač aštraus proto ir jie niekada nenustoja mąstyti. Galbūt todėl daugelis Vandenių kenčia nuo nemigos arba tampa psichiatrijos ligoninių pacientais.

Savo charizma Vandenis traukia aplinkinius, o susidraugavęs su žmonėmis būna be galo ištikimas ir atsidavęs. Kasdienybėje jis dažnai įsitraukia į įvairią socialinę veiklą, kuria siekia padėti kitiems.

Jis dievina moderniąsias technologijas ir pažangą, todėl visa tai mielai taiko savo gyvenime.

Vandenio išvaizda atspindi jo maištingą dvasią ir polinkį į naujoves. Visais laikais jis sugeba diktuoti pasaulinę madą.

Dažniausiai Vandenis turi tvirtus politinius ir socialinius įsitikinimus. Jis geba puikiai kontroliuoti savo emocijas, todėl gali tapti puikiu nešališku teisėju.