Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Avinui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Avino ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Ugnies ženklas, kurį valdo Marsas

Jeigu savo gyvenime pažįstate bent vieną Aviną, tikriausiai sutiksite, kad tai vienas iš drąsiausių zodiako ženklų.

Jis ugningas, drąsus, ryžtingas ir niekada nenustygsta vietoje. Avinas visada slapta viliasi savo idėjomis ir darbu rodyti kelią kitiems, turėti pasekėjų, todėl turi tvirtą nuomonę ir sunkiai pasiduoda kitų įtakai.

Šio zodiako ženklo žmogus negali gyventi be iššūkių, todėl kartais sąmoningai siekia išjudinti nusistovėjusią ramybę ir ieško naujų įspūdžių. Susidūręs su didesne kliūtimi, Avinas jaučia begalinį pasitenkinimą ją įveikdamas. Kuo labiau jam sekasi, tuo didesnė aistra ir entuziazmas apima.

Avinas visada noriai mokosi, semiasi patirties ir kviečia žmones į protinį iššūkį. Gyvenime daugiau daro, nei kalba, todėl veikdamas dažniausiai remiasi savo asmenine patirtimi nei teorija.

Jis labai impulsyvus, todėl pirmiausiai nusprendžia, o tik tada analizuoja situaciją. Būdamas labai protingas ir stiprios valios, jis visada suranda būdą pasiekti savo. Šio zodiako ženklo atstovas tiki šviesia ateitimi ir tai jį verčia judėti į priekį.

Avinas pasižymi puikiu humoro jausmu, tačiau žmonėms gali pasirodyti kandus. Jo agresyvokas ugninis elgesys gali klaidinti, tačiau iš tiesų jis tiesiog spinduliuoja gyvybingumą ir aistrą, kurios kiti ženklai pavydi.

Avino pasitikėjimas savimi yra neatsiejamas nuo jo puikios išvaizdos. Jis yra sveikas, gražus ir stilingas, todėl ieško sau lygiaverčio parnerio. Tai turi būti stipri asmenybė, kuri nevaržytų Avino asmeninės laisvės.

Avinas stengiasi iš gyvenimo pasiimti viską, ką šis jam siūlo.