Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Rytojaus Horoskopas - Svarstyklėms

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Oro ženklas, kurį valdo Venera

Svarstyklių tipo žmogus – protingas, meniškas, rafinuotas, mėgsta bendrauti. Gyvenime jis siekia išlaikysi visapusę harmoniją, todėl dažnai sako „Taip“, kur derėtų nesutikti, pasipriešinti. Dažnai susidūrusios su kliūtimis, Svarstyklės nueina problemos paviršiumi. Norėdamos visiems įtikti, jos nemėgsta konfliktų.

Šio zodiako ženklo atstovai sunkiai apsisprendžia. Jie rūpinasi savo interesais, tačiau neužmiršta ir kitų. Dėl šios priežasties Svarstyklės nuolat svyruoja, norėdamos , kad visi būtų laimingi.

Daugelis Svarstyklių siekia gyventi savarankiškai ir sutikti tikrąją meilę, nes tik meilė padeda šioms asmenybėms išsiskleisti gražiausiais žiedais. Asmeniniame gyvenime nėra labai ryžtingos, pasižymi didele kantrybe ir ištverme.

Po ilgų meilės paieškų ar nesėkmingų santykių, Svarstyklės gali užsisklęsti savyje. Tuo metu jos gilinasi į savo sielą ir iš naujo permąsto gyvenimą.

Svarstyklės yra puikios klausytojos. Jos geba objektyviai įvertinti situaciją ir eiti į kompromisus. Prieš nuspręsdamos, gerai pasveria visus pliusus ir minusus.

Svarstyklių žavesys darbe padeda sudaryti geriausius sandorius, o gyvenime – susirasti įtakingų draugų.