2021 Metų Horoskopas - Svarstyklėms

Pagrindinis 2021-ųjų leitmotyvas – autentiškumas. Iš prigimties gyvenime visomis išgalėmis siekiate ramybės bei harmonijos, todėl puikiai žinote, ką ir kaip pasakyti, kad užgesintumėte konfliktą šiam dar neįgavus pagreičio. Kaip bebūtų, šiemet Visata ragins jus išsivaduoti iš ydingų emocinių pančių ir dažniau akcentuoti savo poreikius, užuot prisitaikius prie kitų žmonių norų.

Nuostabu tai, jog 2021-aisiais išmintingasis Jupiteris globos jus pasirinktame meilės kelyje. Saturnui padedant sieksite suteikti naują gilesnę prasmę savo asmeniniams santykiams.  Drauge su mylimu žmogumi ieškosite būdų praskaidrinti savo kasdienybę netradiciniais užsiėmimais ir tai jus dar labiau suartins. Negana to, šie metai ypač palankūs Svarstyklėms, nusprendusioms pagausinti šeimą.

Gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai įkvėps jus keistis drauge su pasauliu. Imsite pastebėti, jog kai kurios jūsų nuostatos jau nebeatitinka šių dienų gyvenimo tempo bei aktualijų, todėl ieškosite būdų praplėsti akiratį ar išmokti naujų profesinių gudrybių. Tikėtina, jog būtent 2021-aisiais pagaliau užbaigsite seniai pradėtą kūrybinį projektą, gausite aukštojo mokslo diplomą ar net įstosite į kitos religinės bendruomenės gretas. Sulauksite išties svarbių permainų.

Metams baigiantis Visata ragins jus įsiklausyti į save bei atsisakyti žalingų partnerysčių. Pamažu išgryninsite tikruosius draugus ir su didžiule meile galėsite skirti jiems daugiau laiko. Tai labai palankus metas auginti santykius bei perkelti juos į kitą intymumo lygį. 

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą