2019 Metų Horoskopas - Svarstyklėms

„Parodykite savo draugus ir aš pasakysiu, kas esate“ – šią sparnuotą frazę būtų galima laikyti jūsų 2019 metų moto! Visata lems, kad iki pat vasaros vidurio turtėsite daugybę palankių progų apmąstyti savo pasiekimus bei numatyti svarbiausias ateities gaires. Atidžiai pažvelkite į žmones, kurie jus supa diena iš dienos, ir paklauskite savęs, ar šalia jų iš tiesų galite jaustis savimi, ar jaučiate jų palaikymą. Jeigu ne, tai dabar pats metas nutraukti žalingus ryšius bei atlaisvinti erdvę potencialiems bičiuliams. Atsipalaiduokite ir leiskite spindėti savo vidiniam žavesiui.

Beveik ištisus metus, nuo sausio 22 iki lapkričio 24 dienos, jausite besąlygišką bičiulių palaikymą, kad ir ką sugalvotumėte. Drąsiai dalinkitės idėjomis, planais, tačiau kartu prisiminkite, kad kalbėdami turite likti ištikimi sau ir nenuolaidžiauti. Sakykite tai, ką privalote, o ne tai, ką jūsų bičiuliai nori išgirsti. Žinoma, jūsų būdo žmonėms tai padaryti kaip niekad sunku, tačiau kuo mažiau bandysite visiems įtikti, tuo didesnė tikimybė, kad aplink save subursite žmones, kurie jus iš tiesų myli ir vertina. Jupiteris ir Neptūnas lems, kad sausio 13, birželio 16 ir rugsėjo 21 dienomis atvirumas bei sąžiningumas taps neįkainojamomis vertybėmis!

Rugsėjo pabaigoje – lapkričio pradžioje jausitės socialiai pažeidžiami, tačiau dėl to nepulkite gintis vos tik išgirdę kokį klausimą ar prašymą. Šiomis dienomis praleiskite daugiau laiko su artimaisiais. Jie tikrai padės atgauti dvasios pusiausvyrą.

Apskritai kalbant, 2019-aisiais planetos skatins pamilti save tokius, kokie esate, o Saturnas bei Jupiteris padės užsiauginti storesnę odą, kad pikta aplinkinių kritika ar pavydas nutekėtų nuo jūsų kaip vanduo nuo žąsies. Net trys užtemimai Ožiaragio žvaigždyne (sausio 5, liepos 16 ir gruodžio 25 dienomis) suteiks jums vidinės drąsos bei įkvėps daugiau pasitikėjimo savo žiniomis bei patirtimi. Esate nuostabūs, pripažinkite tai!

Kinų horoskopas
Plačiau apie Svarstyklių ženklą