2021 Metų Horoskopas - Skorpionui

2021-aisiais trokšite laisvės bei pastovumo ir, jeigu pasistengsite, sugebėsite turėti juos abu. Viskas priklausys nuo to, kaip jaukiai ir laisvai jausitės būdami savimi. Saturo ir Urano dermė dangaus skliaute dabar ragins jus atsigręžti į artimiausius žmones bei ieškoti gilesnio ryšio su jais. Taigi mokykitės būti emociškai savarankiškesni, ieškokite būdų įveikti daugel metų kamavusias baimes, drąsiai imkitės spręsti įsišaknijusias šeimos problemas. Labai tikėtina, kad jūsų ryžtas padės pralaužti ledus ir mažais žingsneliais pradėsite savo kelionę geresnio gyvenimo link. 

Šie metai – turtingi apmąstymų bei dvasinių atradimų. Pasinaudoktie unikalia proga pažvelgti į jus kasdien supančius žmones iš šalies bei įvertinti savo santykį su jais. Jeigu jaučiate, kad kai kuriais atvejais jūsų ir bičiulio keliai išsiskyrė, palinkėkite jam sėkmės ir paleiskite toliau keliauti vieną. Nė nenutuokiate, kiek jėgų bei energijos sutaupysite, kai nereikės nuolat taikstytis su jūsų visai nesuprantančiu žmogumi. Labai tikėtina, jog atgavę vidinę pusiausvyrą sutiksite naujų įdomių asmenybių, kurios padės atsiskleisti jūsų tikrosioms spalvoms ir ragins ieškoti nuotykių kasdienybėje.

Tobulėjimo kelyje – ypač svarbūs gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai. Jie padės išsiaiškinti, ko norite iš gyvenimo, ir atskleis būdus, kaip šiuos troškimus įgyvendinti. Kalbant apie meilę, išskirtiniai laikotarpiai nusimato gegužės 13 – liepos 28 dienomis ir baigiantis gruodžiui. Šiomis dienomis Visata padės dar labiau atsiskleisti jūsų vidiniam žavesiui, tad turėsite ne vieną galimybę užmegzti daug žadančių pažinčių ar bent jau išsigydyti nelaimingos meilės žaizdas.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą