2019 Metų Horoskopas - Skorpionui

2019-aisiais Visata užkels jus ant pjedestalo ir įteiks į rankas stebuklingą mikrofoną – turite išties puikių sumanymų, o sklandžios, įtaigios kalbos jums pavydėtų žymiausi oratoriai! Nepaisant to, kad nesate plepiausi Zodiako atstovai, Saturno padedami sugebėsite nepriekaištingai surikiuoti mintis ir jas perteikti savo klausytojams. 

Planetos skatins labiau pasitikėti savimi ir dažniau pasigirti savo pasiekimais. Pripažinkite, turite išties neįkainojamos patirties bei žinių, tad kodėl gi nepasidalinus jomis su aplinkiniais? Dėl minėtų priežasčių, puikiai seksis Skorpionams, dirbantiems švietimo, leidybos, komunikacijos srityse. 

Būkite sąžiningi su savimi ir pripažinkite, jeigu ko nors neišmanote. Mokykitės! Galbūt iš pradžių dėl to jausitės nejaukiai ir negalėsite imtis atitinkamų projektų, tačiau galiausiai taip tik sustiprinsite savo autoritetą ir pelnysite verto pasitikėjimo žmogaus vardą. 

Net trys Saulės užtemimai (sausio 5, liepos 2 ir gruodžio 25 dienomis) padės jums atsikratyti praeities bagažo, neigiamų patirčių bei sudarys palankias aplinkybes susipažinti su įdomiais įvairių profesijų specialistais ar skirtingų kultūrų atstovais, kurie gerokai praplės jūsų akiratį ir suteiks gyvenimui naujų spalvų. 

Nepaisant to, kad dažniausiai mielai dirbate individualiai, 2019 metais planetos skatins jus įsilieti į komandinius projektus. Pabandykite atrasti džiaugsmą, petys į petį dirbdami su bendraminčiais bei dalindamiesi atsakomybe. Jums tikrai patiks! O ir nuveikti kelios galvos gali nepalyginamai daugiau nei viena.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Skorpiono ženklą