2019 Metų Horoskopas - Liūtui

Nepaisant to, kad šiaip jau esate dėmesį mėgstančios asmenybės, 2019-aisiais norėsite pasislėpti nuo aplinkinių akių. Trokšite tylos ir ramybės, kad galėtumėte pažvelgti į savo sielos gelmes ir susivokti, ko norite iš gyvenimo.

Pradedant sausio 21 dienos Mėnulio užtemimu, leisitės į nuotykių ir atradimų kupiną dvasinio tobulėjimo kelionę. Pamažu, atsisakysite nuostatų, darbų ar pažinčių, kurios trukdo mėgauti gyvenimu, ir būsite pasirengę atversti naują švarų gyvenimo lapą. 

Net keturios planetos – Merkurijus, Marsas, Saturnas ir Plutonas – paskatins jus labiau rūpintis savo fizine ir dvasine sveikata. Ypač atkreipkite dėmesį į savo kūno siunčiamus signalus birželio 14 – 19 dienomis. Ieškokite būdų atgauti emocinę pusiausvyrą, puoselėkite sveikesnį gyvenimo būdą, pradėkite sportuoti. 

Astrologinis žinių nešėjas Merkurijus beveik visą vasarą globos jūsų dvasinius poreikius, tad dažnai greitai atrasite būdų suderinti juos su kasdieniais darbais bei įsipareigojimais. Atidžiai stebėkite Visatos ženklus – šiltuoju metų laiku jie bus kaip niekad reikšmingi! Tikėtina, kad liepos 7 – 31 dienomis labiau dvejosite dėl savo ateities tikslų ir perspektyvų, tačiau nepasiduokite negatyvioms mintims ir galiausiai viskas stos į savas vietas. 

Metams baigiantis, spalio – gruodžio mėnesiais, imsite pastebėti savo ilgos dvasinės kelionės rezultatus. Asmeninės permainos paskatins pakoreguoti ir savo gyvenamąją aplinką. Galbūt nuspręsite persikraustyti, o gal tik paremontuosite jau turimą būstą? Kad ir kokios idėjos suktųsi jūsų galvoje, neabejotinai, jos praturtins jūsų gyvenimą naujomis spalvomis.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą