2021 Metų Horoskopas - Liūtui

2021-aisiais vadovausitės šūkiu „Viskas arba nieko!“ ir tai ypač atsispindės jūsų profesiniuose pasirinkimuose bei asmeniniuose santykiuose. Saturno ir Urano raginami trokšite aiškiai atskirti darbą nuo namų rūpesčių, o tam prireiks ne tik užsispyrimo, bet ir aplinkinių įsitraukimo. Laimei, žvaigždės jums šypsosi, tad sutiksite daugybę žmonių, norinčių jums padėti keliauti teisinga linkme. 

Profesiniu atžvilgiu metai bus išties dinamiški. Jūsų laukia daugybė permainų, tobulėti verčiančių galimybių bei įdomių projektų. Jeigu šiuo metu nesate patenkinti užimamomis pareigomis ar darbo pobūdžiu, nebijokite rizikuoti: pateikite savo kandidatūrą į naują intriguojančią poziciją arba net imkitės savo nuosavo verslo. Venerai padedant galiausiai tikrai rasite savo vietą po Saule.

Ieškote širdies draugo? Tuomet ypač reikšmingi bus gegužės 26, birželio 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai. Jie padės iš šalies įvertinti savo susitikinėjimo ypatumus, atskleis sritis, kuriose turėtumėte patobulėti, ir dargi padės atsisakyti žalingų nieko gera nežadančių partnerysčių. Tikėtina, jog 2021 metais jūsų išrinktuoju taps žmogus, pasiryžęs kartu su jumis kurti ilgalaikius santykius ir drauge bus nusiteikęs leisti jums kopti karjeros laiptais. Surasti tokią pasiaukojančią asmenybę – nelengva, tačiau tikrai įmanoma!

Apskritai kalbant, šiais metais daug mąstysite apie tai, ko trokštate ateityje ir ko jums trūksta, kad galėtumėte įgyvedinti šias svajones. Kadangi iš prigimties esate valdingi bei mėgstate liaupses, siekdami tikslų neretai rizikuojate susitelkti į greitą atpildą bei paglostytą savimeilę. Kaip bebūtų, dabar derėtų susikoncentruoti į ilgalaikę perspektyvą. Susikaupkite, išnaudokite turimus talentus bei žinias ir apdovanojimai jus susiras patys.

Kinų horoskopas
Plačiau apie Liūto ženklą