Meilės horoskopas - Liūtui

2021-ieji – asmeninių santykių augimo bei tobulėjimo metai. Jeigu jau suradote tą vienintelį, labai tikėtina, jog būtent šiais metais nuspręsite susižadėti, susituokti ar net susilaukti vaikų. Žinoma, priimdami abiejų ateitį lemiančius sprendimus, gerai viską apgalvokite ir neskubėkite.

Saturno dėka šiemet derėtų prisiminti tris raktažodžius: atskaitomybė, atsakomybė bei abipusiškumas. Tai reiškia, kad galvodami apie sėkmingus ilgalaikius santykius turėtumėte įvertinti, ar jūsų išrinktasis nori įsipareigoti, ar dėl bendros šeimyninės laimės stengiasi taip pat, kaip ir jūs. Jeigu jaučiatės palikti vieni mūšio lauke, galbūt derėtų nebegaišti laiko ir atsisveikinti su tokiu žmogumi?

Meilės paieškoms ypač reikšmingi gegužės 26, liepos 10 ir gruodžio 4 dienos užtemimai. Šiuo laikotarpiu Visata padės atsiskleisti jūsų nuostabiai asmenybei pačiomis ryškiausiomis spalvomis, tad pasileiskite plaukus, prisiminkite visus romantiškus triukus ir pirmyn į medžioklę! Visata perspėja, jog gegužės 13 – liepos 28 dienomis galite išmokti skaudžių, bet vertingų asmeninių santykių pamokų apie savivertę bei pasitikėjimą kitu žmogumi.

Kinų horoskopas