Meilės horoskopas - Liūtui

2019-aisiais pranoksite patys save! Beveik ištisus metus, sausio 22 – lapkričio 24 d., astrologiniu meilės simboliu laikoma Venera ir sėkmę dalinantis Jupiteris apdovanos jus išskirtinėmis galimybėmis meilės srityje, tad pasiruoškite, laukia išties jaudinantis laikotarpis. Tiesą pasakius, kai kada reikalai klostysis taip puikiai, kad norėsis įsikąsti į ranką, jog įsitikintumėte, kad nesapnuojate!

Jeigu jau suradote tą vienintelį, vertą jūsų širdies, 2019 metais dažnai balansuosite ant fantazijų ir realybės ribos. Neužsidėkite rožinių akinių ir neidealizuokite santykių. Bus dienų, kai turėsite sąmoningai išsklaidyti romantikos kerus vien tik tam, kad galėtumėte atidžiau pažvelgti į nerimą keliančius dalykus. Visi kartais pasipyksta, tačiau, jeigu tai pripažinsite ir būsite pasirengę spręsti problemas, galiausiai tik sustiprinsite tarpusavio ryšį, drauge pasinersite į intymesnę, gilesnę santykių plotmę.

Iš prigimties esate maksimalistai, mėgstate pompastiką, dėmesį ir dovanas, tačiau bendraudami su mylimu žmogumi stenkitės susilaikyti nuo pernelyg didelių išlaidų. Meilės pinigai nenupirksite, o štai dėmesiu ir nuoširdžiu rūpesčiu tikrai galite!

Vasario 10 – balandžio 16 dienomis, kuomet Merkurijus viešės Žuvyse, turėsite puikią galimybę atvirai išsakyti viską, kad trukdo jums mėgautis visaverčiais santykiais. Šiomis dienomis užmirškite bet kokį drovumą ar tabu, pripažinkite savo problemas ir stenkitės ieškoti sprendimo būdų. Aptarkite viską su meile, atjauta, būkite pasirengę atleisti, tačiau drauge neužmirškite, kad Neptūnui taip pat viešint Žuvų žvaigždyne, pokalbis gali greitai peraugti į audringą diskusiją. Pasistenkite nepasiduoti emocijoms ir nenurimkite, kol drauge neatrasite konstruktyvaus sprendimo.

Nepaisant to, kad šiaip jau mėgstate dėmesį, 2019-aisiais vis dažniau pagalvosite, kad jums reikia daugiau asmeninės erdvės. Kad ir kaip klostytųsi jūsų meilės reikalai, atminkite, jog tinkamiausios dienos įkvėpti šviežio oro bus vasario pradžioje.

Apskritai kalbant, 2019 metais kuo aiškiau formuluokite savo norus, tačiau siekdami svajonių neužmirškite linksmintis ir dalintis puikia nuotaika su aplinkiniais.

Kinų horoskopas