Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Liūtui

Geri santykiai reikalauja nemažai pastangų, tačiau 2022 metais pastangas teks padidinti. Santykiuose nuolat patirsite išbandymų: pasitaikys netikėtumų, kliūčių ir iššūkių, kurie vis trukdys pereiti į kitą draugystės lygmenį. Iš tiesų, galite pasiekti ką tik norite, tačiau nusiteikite, kad tam prireiks daugiau laiko. Ilgalaikėje perspektyvoje taip net geriau, nes išsiugdysite tam tikrą atsparumą, be to, geriau apgalvosite, ko iš tiesų norite, aiškiau suprasite, kam esate pasiryžę.

Metų pradžioje ypač svarbi komunikacija. Kuo daugiau kalbėkitės, kad žinotumėte, ar jūsų požiūriai į gyvenimą sutampa. Greičiausiai nuomonės išsiskirs – klausimas, kokiame lygmenyje. Jei jūsų pozicijos absoliučiai nesuderinamos – ką gi, verčiau tai sužinoti anksčiau, negu visus 2022 metus kažko tikėtis ir vėliau skaudžiai nusivilti.

Jums labai patinka žavėtis mylimo žmogaus dėmesiu ir patiems jį rodyti, tačiau atsiminkite, kad turite savo gyvenimą, jūsų partneris – taip pat. Suteikite vieni kitiems erdvės. Vis dėlto metų pradžioje ir jiems įpusėjus pajusite didžiulį norą suartėti su kuo nors dvasiškai ir kūniškai. Galbūt, sutikę žmogų pirmą kartą, pasijusite taip lyg būtumėte kartu nugyvenę gyvenimą. Gali nutikti ir kitaip: kai jau atrodys, kad jūs ir jūsų partneris nebegali būti artimesni, paaiškės, jog galite dar pagilinti savo ryšį. Šiais metais, ypač pavasarį, patirsite tikrus meilės antplūdžius – jums tiesiog pakirs kojas! Kad ir ką darytumėte, laikykitės tinkamų ribų ir paisykite elementaraus padorumo.

Kinų horoskopas