Meilės horoskopas - Šauliui

2019-aisiais gersite gyvenimą dideliais gurkšniais! Drąsiai svajosite apie romantiškus nuotykius, širdį glostantį intymumą ir iki gyvenimo pabaigos trunkančius santykius. Trokšite kažko didingo ir nepaprasto, tačiau dėl planetų įtakos bus gana sunku suformuluoti, kas tai galėtų būti. Svarbiausia, nepulkite į paniką ir nesiblaškykite tarp daugybės sumanymų. Atminkite, kad vienaip ar kitaip į savo planus visada įtraukiame kitus žmones, tad jūsų neapsisprendimas gali kainuoti puikius santykius su šeimos nariais ar bičiuliais.

Meilės deivė Venera Avino žvaigždyne lems, kad balandis bus pats palankiausias mėnuo drąsiems rizikingiems meilės sprendimams. Jeigu jau seniai dvejojate, ar verta prisipažinti meilėje, vykite baimes šalin ir atverkite širdį. Visata palaikys jūsų iniciatyvas, todėl už kiekvieną žingsnelį geresnių intymesnių santykių link būsite gausiai apdovanoti. Svarbiausia, nežiūrėkite į gyvenimą pernelyg rimtai: drauge su mylimu žmogumi linksminkitės ir ieškokite kūrybiškų būdų paįvairinti kasdienybę. Meilė mėgsta nuotykius!

Gyvenime trokštate surasti lygiavertį sau partnerį – stiprų, sumanų, sąmojingą, tačiau taip pat pripažįstate, kad jūsų reikalavimus atitinkančių princų ant balto žirgo ne taip jau daug. Laimei, šią vasarą planetų padedami, turėsite daugybę galimybių susipažinti su panašios pasaulėžiūros žmonėmis, daugiau laiko praleisite bendraminčių draugijoje, keliaudami. Kas žino, galbūt vienas iš vasaros romanų baigsis rimtesniais įsipareigojimais vienas kitam?

Apskritai kalbant, 2019-aisiais nebijokite pasirodyti silpni ir pažeidžiami. Leiskite partneriui jumis pasirūpinti ir nesisielokite, jeigu kai kada dėl to prarasite savo taip branginamą laisvę. Įsipareigojimai neabejotinai gali būti malonūs!

Kinų horoskopas