Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Šauliui

2022-aisiais savo astrologinio valdovo Jupiterio skatinami būsite pasirengę dideliems ir drąsiems romantiškiems poelgiams. Kaip bebūtų, prieš apnuogindami širdį prieš visą pasaulį, įsitinkinkite, jog jūsų ir partnerio meilės kalba sutampa. Priešingai, galite atbaidyti potencialų širdies užkariautoją ir likti ašarų pakalnėje. Nepersistenkite. Šiemet turėsite sulaukti ypatingo žmogaus, kuris neatsiliks nuo jūsų entuziazmo ir drauge su jumis žengs nuotykių kupinu keliu.

Jeigu jau sutikote tą vienintelį, šiemet turėsite progą praleisti daugiau laiko užsiimdami aktyvia veikla, pavyzdžiui, kartu sportuoti. Kaip bebūtų, atminkite, jog bet kokios varžybos smagios tol, kol vienas iš varžovų nesiekia bet kokia kaina laimėti. Tegul jūsų tikslu tampa ne rezultatas, o kelionė jo link.

Balandžio 29 – gegužės 22 dienos ir birželio 13 – liepos 4 dienos Merkurijaus viešnagė padės geriau pažinti savo partnerį. Net jeigu manote, kad mylimasis niekuo jūsų nebenustebins, atvirai ir nuoširdžiai domėkitės vienas kitu – visada yra ko išmokti.

Marsui viešint Dvyniuose (2022 m. rugpjūčio 20 d. iki 2023 m. kovo 25 d.) jūsų asmeninius santykius neretai temdys nuobodulys. Trokštate įvairovės ir nuotykių? Atvirai pasidalinkite savo lūkesčiais su mylimu žmogumi. Jeigu esate vieniši, šį neramų laikotarpį išgyvensite kur kas paprasčiau.

Kinų horoskopas