Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Meilės horoskopas - Vėžiui

2022-aisiais Visata ragins jus apmąstyti savo santykius su mylimu žmogumi bei iš naujo įvertinti, ko labiausiai iš jų tikitės. Pagalvokite, kaip norite, kad su jumis elgtųsi ir ko jums reikia iš savo antrosios pusės, kad jaustumėtės mylimi bei palaikomi.

Dangiškieji astrologiniai meilužiai Venera ir Marsas turės reikšmingos įtakos jūsų santykiams su mylimuoju net keletą kartų. Vasario 16 dieną jie sutelks jūsų dėmesį į ilgalaikės meilės paieškas, santykių įprasminimą ir apdovanos jus bei mylimą žmogų išskirtiniu ryšiu, tad neretai būsite vadinami tikra super pora.

Kovo 5-osios Veneros ir Marso pasimatymas Vandenyje kvies nepaisant jūsų asmeninių santykių statuso gilintis į baimes dėl intymumo, bendrų finansų ar įtakos sferų. Tikėtina, jog ši tema vis atsikartos ištisus metus.

Liepos 17 – rugpjūčio 11 dienomis Visata ragins jus ugdyti meilę sau. Nesijaudinkite dėl to, kaip jūsų meilės gyvenimas atrodo iš šalies. Vietoj to, sutelkite dėmesį į tai, kaip jaučiatės. Nesileiskite į kompromisus dėl savo laimės ir neaukokite sprendimų laisvės, kad atitiktumėte kažkieno kito tobulą meilės viziją.

Širdis nori to, ko nori, tad kad ir kaip kitiems tai atrodytų neįprasta, šiais metais nebijokite rizikuoti ir vadovaukitės savo širdies troškimais. Tai, ką patirsite, gali pakeisti jūsų gyvenimą amžiams.

Kinų horoskopas