Meilės horoskopas - Vėžiui

Meilė – ne juokas, o 2019-aisiais ji taps dar ir rimtu reikalu. Saturno ir Plutono viešnagė Ožiaragyje primins, kaip svarbu santykiuose prisiimti asmeninę atsakomybę. Juk dažnai, kilus problemai, norisi nuo jos atsiriboti ir visą kaltę suversti kitam žmogui. Tačiau, patys žinote, toks elgesys nieko neišsprendžia. Vengdami atsakomybės tik pasmerkiate save šimtus kartų kartoti tas pačias klaidas, trukdančias džiaugtis darniais ir harmoningais santykiais. Paklauskite savęs, ar tikrai turite tam laiko!

Du Saulės užtemimai Ožiaragyje lems, kad šiemet meilės srityje būsite pasirengę atversti naują švarų lapą. Kaip bebūtų, norėdami judėti į priekį privalote atsikratyti susikaupusio emocinio bagažo. Jeigu jaučiate, kad jūsų pečius užgulė nepakeliama našta, po liepos 16-osios Mėnulio užtemimo pagaliau turėtumėte pajusti palengvėjimą. Aplinkybės klostysis palankiai, tad galiausiai sugebėsite įveikti ne vieną įsisenėjusią problemą.

Metams persiritus į antrąją pusę turėsite daugiau galimybių susikurti taip trokštamus santykius. Esate vieniši? Rudenį ir žiemos pradžioje sulauksite vis daugiau priešingos lyties atstovų dėmesio, noriai flirtuosite bei ieškosite potencialių kandidatų, kuriems galėtumėte atiduoti raktus nuo savo širdies.

Atminkite, kad ir kaip gerai klostytųsi reikalai, nebūna ugnies be dūmų. Šiuo atveju, daugiau dūmų sulauksite rugsėjį ir lapkritį. Aiškindamiesi nesutarimus gerbkite mylimo žmogaus nuomonę, į kilusį pyktį atsakykite meile, humoru, žvelkite į gyvenimą optimistiškai ir drauge ieškokite šviesesnių perspektyvų.

Aišku viena – jeigu 2019-aisiais norėsite sukurti nuostabius harmoningus santykius, privalėsite išlįsti iš savo saugaus kiauto. Taigi daugiau drąsos ir pirmyn!

Kinų horoskopas