Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Savaitės Horoskopas - Vėžiui

Horoskopas neparuoštas
Kinų horoskopas
Plačiau apie Vėžio ženklą

HOROSKOPO ŽENKLAS: VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vandens ženklas, kurio slaptas troškimas – jaustis saugiam visose gyvenimo srityse: meilėje, finansiškai, psichologiškai...

Šį zodiako ženklas, valdomas Mėnulio, yra viena didžiausių mįslių astrologams. Galima drąsiai teigti, kad Vėžys yra tikras prieštaravimų paketas. Jis supratingas ir rūpestingas savo draugams, šeimos nariams ir mylimiesiems, tačiau gali įgrįsti iki gyvo kaulo savo pavydžiomis replikomis ir nuolat kintančia nuotaika.

Šio ženklo atstovai gyvenime vadovaujasi jausmais ir intuicija, kartais net sąmoningai ignoruodami akivaizdžius faktus. Nesvarbu, net suprasdami, kad elgiasi netinkamai, Vėžiai nekeis savo sprendimo, jeigu jų intuicija taip lieps.

Visų svarbiausia Vėžiui yra meilė ir šeima. Jis visa širdimi atsiduoda meilei, todėl ypač jautriai išgyvena, kai santykiai pašlyja. Daug dirba, kurdamas savo namų aplinką, nes Vežio ženklo atstovams svarbu, kad visi užsukę jaustųsi jaukiai ir maloniai.

Būdamas vandens ženklu, Vėžys nesunkiai prisitaiko prie bet kokios situacijos. Vis dėlto, jam daug smagiau viską daryti savaip.