Karjeros horoskopas - Vėžiui

2019 m. Vėžių karjeros devizas – „užsiimkite tuo, ką išties mėgstate, ir gyvenime neteks dirbti nė dienos!“ Jupiteriui beveik ištisus metus viešint Šaulio žvaigždyne darbas ir malonumai taps neatsiejami vienas nuo kito. Nepaisant to, kad jūsų laukia daugiau užduočių bei atsakomybės, kiekvieną iššūkį pasitiksite su šypsena.

Reikalai klostysis išties puikiai: jausite begalinį kolegų bei šeimos narių palaikymą, greitai surasite iškilusių problemų sprendimus, turėsite pakankamai ryžto bei pagalbininkų, kad praktiškai įgyvendintumėte beveik kiekvieną savo sumanymą. Kaip bebūtų, Visata perspėja – pernelyg neidealizuokite savo darbo. Tai ypač aktualu sausio 13, liepos 16 ir rugsėjo 27 dienomis.

Sausio 21 dienos Mėnulio užtemimas paskatins užmiršti įgimtą kuklumą ir reikalauti to, ko esate nusipelnę. Neabejotinai turite daug žinių bei patirties, už kuriuos turėtumėte būti apdovanoti! Beveik visą vasarą Merkurijus apdovanos jus išskirtinėmis galimybėmis, tad būkite ryžtingi ir nepraleiskite progos pasižymėti profesiniame horizonte. Priimdami atsakingus su ateities perspektyvomis susijusius sprendimus, turėkite omenyje, kad liepą planetos tam ne pačios palankiausios.

Apskritai kalbant, 2019-ieji bus turtingi profesinių atradimų bei apdovanojimų. Aplinkybės klostysis palankiai, tad nesunkiai užbaigsite pradėtus projektus ir netrukus galėsite pasinerti į naują, įdomią, kupiną inovacijų bei nuotykių veiklą. Sėkmės!

Kinų horoskopas