Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Vėžiui

Didžiąją 2022 metų dalį mėgausitės stulbinamais profesiniais pasiekimais bei pilnesne pinigine. Jau vasario 17–ąją Jupiterio ir Urano dermė dangaus skliaute suteiks jums unikalią galimybę daugiau pabendrauti su žmonėmis ar organizacijomis, galinčiomis jums padėti tobulėti bei gauti trūkstamų išteklių įgyvendinti ateities užmojus. Nepraleiskite jos.

Kovo 31 – balandžio 30 d. – ypač palankus laikotarpis labiau paanalizuoti savo ketinimus bei užsibrėžti naujus tikslus. Jau gegužę, Venerai, Jupiteriui ir Marsui viešint Avino žvaigždyne, nestokosite ryžto bei motyvacijos žengti didelius drąsius žingsnius savo svajonių link.

Gegužės 2 – 28 dienomis Venera dar labiau pakurstys jūsų profesines aistras, tad dirbsite su spindinčiomis akimis ir taip trauksite prie savęs kolegas. Nebandykite su niekuo konkuruoti. Vietoje to kurkite sėkmingas partnerystes ir drauge siekite įspūdingų rezultatų.

Daugybė planetų susivienys, kad rugpjūtis ir rugsėjis taptų vienu pelningiausių laikotarpiu per visus 2022-uosius. Mėgaukitės sėkme, tačiau nesidrovėkite paprašyti daugiau pinigų, privilegijų, lankstaus darbo laiko ar atostogų, jeigu jaučiate, kad to nusipelnėte.

Kinų horoskopas