Informuojame, kad nuo š.m. rugsėjo 1-osios dienos projekte "Horoskopai" nebus pateikiamos atnaujintos astrologinės prognozės.
Dėkojame, kad buvote kartu

Karjeros horoskopas - Ožiaragiui

2022-aisiais teks pasukti galvą, kaip dirbant mažiau, uždirbti daugiau. Jau pirmosiomis sausio dienomis Merkurijus kvies jus atidžiai įvertinti savo finansinę situaciją bei apgalvoti profesines ambicijas ir asmeninius prioitetus.

Balandžio 24 – liepos 4 d. – puikus metas ieškoti naujausios informacijos apie šiuolaikines profesines tendencijas, paįvairinti savo įgūdžius ir įvaldyti naujų technologijų. Tik įsitikinkite, kad vienu metu neprisiimate per daug naujų pareigų.

2022 m. rugpjūčio 20 d. – 2023 m. kovo 25 d. Marsui viešint Dvyniuose, turėsite daugiau energijos atlikti kelias užduotis vienu metu. Atkreipkite dėmesį, kiek daug stengiatės padaryti ir kaip dažnai pereinate nuo vieno darbo prie kito. Mėgstate iššūkius, tačiau kartais toks beprotiškas tempas kenkia net ir jums. Neužmirškite reguliariai ilsėtis!

Rugsėjį ir spalį jums pasitaikys puiki galimybė susipažinti su įtakingais žmonėmis. Pasinaudokite proga pademonstruoti geriausią savo kaip specialisto pusę ir pelnyti jų palankumą. Niekada negali žinoti, kada prireiks užtariamojo žodžio ar finansinės pagalbos!

Kinų horoskopas