Karjeros horoskopas - Ožiaragiui

Pinigai – ne juokai, tačiau jūs tą puikiai žinote. 2019-ųjų Saulės ir Mėnulio užtemimai įneš tam tikrų finansinių svyravimų, kurie privers mąstyti nestandartiškai ir ieškoti kūrybiškų būdų pasirūpinti savimi. Seni ir patikimi pajamų šaltiniai gali išsekti, tačiau, nesibaiminkite, tai tik atvers naujas galimybes. Juo labiau, kad jūs jau mokate išgyventi suspaudę biudžetą ir pasitelkę įspūdingus vidinius resursus.

Šios jūsų savybės turėtų ypač išryškėti vasario 4 d., kai Merkurijus Vandenio ženkle flirtuos su Jupiteriu, Marsu ir Uranu. Šiuo laikotarpiu gali iškilti nenumatytų išlaidų, kurios greičiausiai bus susijusios su namais ar šeima. Pamėginkite pažvelgti į jas kuo ramiau. Pasirinkimas paprastas: arba jūs darote tai, kas geriausia šiuo metu ir nesidairote į ateitį, arba taupote ateičiai. Kita vertus, vargu ar yra kitas Zodiako ženklas, kuris sugebėtų vienu metu išpildyti abi sąlygas. Gebėjimas meistriškai tvarkyti finansus – tik vienas iš jūsų įgūdžių arsenalo.

2019-ųjų pavasarį turėsite daugybę progų darbe pademonstruoti savo geriausias savybes. Gera naujiena ta, kad jūsų auka nebus bereikšmė – už tai gausite deramą atlygį. Kad dirbtumėte iš peties, jums net nereikės kraugerio šefo, nes nėra pasaulyje griežtesnio viršininko, negu jūs esate patys sau. Supraskite teisingai – turėti ambicijų nėra kažkas savaime blogo, tačiau šiais metais jūsų gyvenimas bus kur kas įvairesnis. Jūs nusipelnėte daugiau nei vien tik vergauti, siekdami pasitenkinimo darbu.

Kinų horoskopas